reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Taki mi wyszedł dziś. A taki zwyklas z allegro bladzieńki i nie wiem co myśleć...
Testy z facelle mają czułość 10 a te Allegro 25, więc lepiej pokazują testy z Allegro wg mnie bo ten skok będzie naprawdę widoczny 😊 Właśnie to sprawiło w zeszłym cyklu, że przestałam sikać a owu była dopiero w 38 dc i jej nie ogarnęłam 😃
 
reklama
Też jestem tego zwolenniczką, nie wiem co mi odwaliło żeby robić ten test z ciekawości tylko się nakręcam nie potrzebnie a mam ważniejsze sprawy na głowie teraz niż martwienie się czy ewentualnie jestem w ciąży xd my baby to jednak lubimy mieć dużo do myślenia 😛
 
A jak nie było nic na rzeczy z owu to na nich kreska się pojawia? Bo mi na tych allegrowych to tak różnie bywa... Raz biały raz z wyraźną, ale nie pozytywną kreska i nie wiem jak te się zachowują
Mi na tych z allegro nie pojawiała się wcale, a na tych z rossmanna stopniowo ciemniała az do owu potem nie robilam. Takze tu wiedziałam, ze gra i buczy. Nawet z tego mc wstawie Ci pokazać.
 

Załączniki

  • 20201226_162256.jpg
    20201226_162256.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 95
U mnie 22mm, również prawy jajowód, 8+0tc. 8 marca się dowiedziałam u gina na badaniu, później przygoda ze szpitalami i w końcu mnie przyjęli przed samą północą, a 9.03. już o 7 rano mnie operowali. Co prawda mi nie pękł, ale i tak musieli usunąć, więc wiem doskonale co czujesz [emoji17] mimo, że minęły prawie 3lata najchętniej wykreśliłabym Dzień Kobiet z kalendarza...
Ja również. Dla mnie to była tragedia, nigdy o cp nie słyszałam dlatego byłam w szoku ze przytrafiło się to mnie... nawet nie byłam świadoma ze to mogą być takie konsekwencje. Ale decyzje o usunięciu jajowodu podjelam sama, bo lekarz pytał przed operacja czy zostawiamy czy usuwamy.
 
To może owulacja jednak teraz Ci wypada? Nigdy nie stosowałam clearblue, wiec nie wiem jaki maja mechanizm i jak działają. A co do Twojego poprzedniego pytania - test owu odpowiada za poziom lh, a test ciążowy bhcg, ale niejednokrotnie czytałam ze owu potwierdzał niby wcześniej ciąże, ile w tym prawdy...🤷🏻‍♀️
Poczekam spokojnie jeszcze kilka dni i zrobię normalny test. My kobiety lubimy sobie jednak kompilować życie i mieć o czym myśleć 😛😛
 
Mi na tych z allegro nie pojawiała się wcale, a na tych z rossmanna stopniowo ciemniała az do owu potem nie robilam. Takze tu wiedziałam, ze gra i buczy. Nawet z tego mc wstawie Ci pokazać.
Te z allegro mnie drażnią...i jakoś im nie ufam. Raz jest kreska raz jej nie ma... Mam wrażenie, że mam felerną partie. To mój drugi cykl po odstawieniu tabletek, a że pierwszy chyba był bez owu przez chorobę to teraz ciężko mi określić kiedy tej owulacji szukać u szukam od 5dc ...
Ten Twój to pozytyw już prawda? I ta kreska testowa na facelle jest nieco chudsza od kontrolnej.
 
reklama
Jedno się zgadza - mam dobra dusze ;) ale nikomu nie chciałam „do...srac”, po co zaczynasz jakaś drame 🤦🏽‍♀️ Widać na prawdę, ze niektórzy maja kijka w ...
Bylo nie naskakiwac na dziewczyne z swoimi dobrymi radami. Bede chciala drame, to sobie włączę na netflix, nie martw sie. A propo kijka,... wole co innego sobie tam wsadzać, nie wnikam w Twoje urozmaicenia. 😉
 
Do góry