reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Z tej całej wymiany zdań mam jeden wniosek. Jeszcze mało widziałaś na tym forum i nie masz pojęcia co to jest nakręcanie się. Jeśli dla Ciebie świadome monitorowanie cyklu to nakręcanie się to zazdroszczę bo chyba nie dotknęło Cię nigdy dłuższe staranie o ciążę [emoji2296][emoji2272]
Były tu dziewczyny, które dzień po seksie swędział sutek i dopatrywały ciąży, albo 3 dni po owulacji miały dziwny sen i na bank to ciąża bo nigdy nie mialy, sikały na proszek do pieczenia żeby sprawdzić czy są w ciąży. Mieliśmy też taka, która krwawiła i badała bete bo uważała, że jest w ciąży na bank, a jak nie była to za tydzień już czuła, że jednak była. To jest nakręcanie. A Ty akurat z zupełnie nieznanych mi przyczyn "przyczepiłaś" się do jednej z najbardziej racjonalnych z nas [emoji2368]
a mi najbardziej podoba się sikanie na pastę do zębów jak już będę w ciąży to sobie sikne 😂
 
reklama
Z tej całej wymiany zdań mam jeden wniosek. Jeszcze mało widziałaś na tym forum i nie masz pojęcia co to jest nakręcanie się. Jeśli dla Ciebie świadome monitorowanie cyklu to nakręcanie się to zazdroszczę bo chyba nie dotknęło Cię nigdy dłuższe staranie o ciążę [emoji2296][emoji2272]
Były tu dziewczyny, które dzień po seksie swędział sutek i dopatrywały ciąży, albo 3 dni po owulacji miały dziwny sen i na bank to ciąża bo nigdy nie mialy, sikały na proszek do pieczenia żeby sprawdzić czy są w ciąży. Mieliśmy też taka, która krwawiła i badała bete bo uważała, że jest w ciąży na bank, a jak nie była to za tydzień już czuła, że jednak była. To jest nakręcanie. A Ty akurat z zupełnie nieznanych mi przyczyn "przyczepiłaś" się do jednej z najbardziej racjonalnych z nas [emoji2368]
Gdzie napisałam, ze świadome monitorowanie to nakręcanie się? Bo nie kojarzę...Czysty przypadek, ze akurat odpowiedziałam na tamtą wiadomość, ogólnie napisałam i właśnie chodziło mi o sytuacje jakie powyżej wymieniłaś...każda zinterpretowala to na swój sposób, ja kilkukrotnie wspomniałam, ze nie chciałam nikogo urazić, ze życzę wszystkim jak najlepiej, a póki co to wy na mnie naskakujecie i gownoburze robicie...
 
Może po prostu zabrzmiało to w ten sposób bo cały czas odpwiadałaś do jednej dziewczyny, a nie tak ogólnie.
A, że źle trafiłaś to po prostu się odezwalysmy bo akurat w stosunku do niej te argumenty były bezzasadne [emoji2368]
Gdzie napisałam, ze świadome monitorowanie to nakręcanie się? Bo nie kojarzę...Czysty przypadek, ze akurat odpowiedziałam na tamtą wiadomość, ogólnie napisałam i właśnie chodziło mi o sytuacje jakie powyżej wymieniłaś...każda zinterpretowala to na swój sposób, ja kilkukrotnie wspomniałam, ze nie chciałam nikogo urazić, ze życzę wszystkim jak najlepiej, a póki co to wy na mnie naskakujecie i gownoburze robicie...
 
reklama
Aż se sikne rano [emoji1787][emoji1787] zobaczę czy bez ciąży się pieni co by mieć kiedyś porównanie [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
chyba pienić o ile dobrze pamiętam [emoji6] od 2010 starałam się o dziecko i dopiero po 10 latach tutaj na forum to przeczytałam,.nie wiem gdzie ja byłam do tej pory [emoji23]
 
Do góry