reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Witam dziewczyny po przerwie🙂 nie testowałam jakoś bardzo w tym miesiącu. Przewiduje że owu była około 14 15 dc. Dzisiaj 22 dc zrobiłam test owu a tu taka krecha że nigdy w życiu nawet przy piku takiej nie miałam 🤔 wiem że testy owu nie są ciążowe ale czy slyszalyscie może żeby testy owu wyłapały ciążę wcześniej ? Pytam o waszą opinię i to co slyszalyscie 😉
 

Załączniki

  • 78061489-4373-446f-885c-b1c1e0a6fd6d.jpg
    78061489-4373-446f-885c-b1c1e0a6fd6d.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Witam dziewczyny po przerwie🙂 nie testowałam jakoś bardzo w tym miesiącu. Przewiduje że owu była około 14 15 dc. Dzisiaj 22 dc zrobiłam test owu a tu taka krecha że nigdy w życiu nawet przy piku takiej nie miałam 🤔 wiem że testy owu nie są ciążowe ale czy slyszalyscie może żeby testy owu wyłapały ciążę wcześniej ? Pytam o waszą opinię i to co slyszalyscie 😉
Ja takie kreski mam na owulacje 🤔 a może przesunęła Ci się? Jak długie cykle masz?
 
Ja takie kreski mam na owulacje 🤔 a może przesunęła Ci się? Jak długie cykle masz?
cykle mam 32-33 dni. W 13 dniu cyklu robiłam sobie testy z clearblue te z minką i była migająca więc już wtedy miałam wyższe LH. Potem testów nie robiłam bo byłam na 5 dniowym wyjeździe na Sylwestra że znajomymi i nie chciało mi się bawić w testy. Na wszelki wypadek poserduszkuje z mężem ale ta kreska mnie mega zdziwiła. W poprzednim cyklu jak miałam pik to kreska była bledsza niż ta ale ciemniejsza od kontrolnej.
 
Witam wszystkich. Już sama nie wiem czy pisałam w tym wątku czy w staraczkach 2020, zakrecilam się całkiem.
Serdecznie i z całego serca gratuluję dwóch kreseczek [emoji3590][emoji3590][emoji3590] życzę bezproblemowych, nudnych ciąż!
Przyszła dziś paczka z apteki, w tym Maca więc już zaaplikowaliśmy sobie z mężem. Zobaczymy na własnej skórze jakie efekty.
Ja dziś mam 23 d.c. W tym cyklu wyjątkowo nie czułam żadnego bólu jajników, co po ostatniej mojej ciąży jest standardem. Ale co ciekawe mój popęd [emoji23], szalona ilość śluzu, szyjka i temperatura wskazują że owulacja była. Mieliśmy udane seksy 5 dni i dzień przed teoretyczną owu. Ale ogólnie ta temp mi tak szaleje że ja sama nie wiem co mam myśleć.
Ja się zastanawiam czy np moja niedoczynność tarczycy nie ma na to wpływu, bo ja rano budzę się zawsze taka zmarznięta a śpię jak moja nastolatka ubrana w pluszową piżamkę i z puchatymi skarpetami [emoji15] albo jednak ta praca zmianowa, chociaż teraz urlop mam i noce przesypiam.
Póki co od trzech dni brzuch mnie tak okropnie ciągnie jak na okres chociaż to jeszcze chwilę, ale możliwe że to efekt szczepienia i taka reakcja organizmu.... Sama już nie wiem.
Hera, nie umiem wywołać niestety [emoji85] mogę skorzystać z twojej ogromnej wiedzy i powiesz mi czy ten mój wykres jest choć trochę normalny? Czy po prostu trzeba więcej cierpliwości i dłuższych obserwacji a ja się spodziewam po pierwszym cyklu mierzenia trochę za dużo?Zobacz załącznik 1224210
Powiedz mi jeszcze jak mierzysz? W ustach? O stałej porze, rano?
 
reklama
Witam dziewczyny po przerwie[emoji846] nie testowałam jakoś bardzo w tym miesiącu. Przewiduje że owu była około 14 15 dc. Dzisiaj 22 dc zrobiłam test owu a tu taka krecha że nigdy w życiu nawet przy piku takiej nie miałam [emoji848] wiem że testy owu nie są ciążowe ale czy slyszalyscie może żeby testy owu wyłapały ciążę wcześniej ? Pytam o waszą opinię i to co slyszalyscie [emoji6]
Kiedyś pisały tu dziewczyny że testy robi się tylko do peaku, a potem to bez sensu bo ten wyższy poziom LH może się utrzymywać.
 
Do góry