reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Niestety nie ma limitu pecha. Wiem po sobie. Każda ciąża to tak jakby ryzyko wszystkiego "od nowa". Mam córkę prawie 3latka, w styczniu urodziłam drugą, ale była nieuleczalnie chora i zmarła po 7tygodniach. A po olbrzymiej radości z pozytywnego testu w listopadzie, poronienie w grudniu. Życie nie rozpieszcza [emoji848]
Współczuję ogromnie takich przejść. Ja pracuję na takim na takim oddziale że śmierć maluszków jest dla mnie niemal codziennością. Nieraz próbuję się postawić w sytuacji rodziców ale na samą myśl serce pęka. Ja po straconej ciąży biochemicznej cierpiałam bardzo. Straty narodzonego dziecka nawet nie chce sobie wyobrażać [emoji17]
 
Taki mi wyszedł dziś. A taki zwyklas z allegro bladzieńki i nie wiem co myśleć...
Ja takowych uzywalam,kiedys z allegro
ale nie bylam zadowolona. Za to te z rossmana polrcam.
Podobno muszę zluzować...[emoji57]
więc wasze zdrowie[emoji1635] za owocne starania [emoji6]Zobacz załącznik 1224204
Zdrówka. Czy powinnas czy nie sama najlepiej wiesz. Zawsze znajdzie się jaka dobra dusza która ci będzie chciala czyms do...srac. 😊 istotne by miec kolo tylka.
 
Ja takowych uzywalam,
Zdrówka. Czy powinnas czy nie sama najlepiej wiesz. Zawsze znajdzie się jaka dobra dusza która ci będzie chciala czyms do...srac. 😊 istotne by miec kolo tylka.
A jak nie było nic na rzeczy z owu to na nich kreska się pojawia? Bo mi na tych allegrowych to tak różnie bywa... Raz biały raz z wyraźną, ale nie pozytywną kreska i nie wiem jak te się zachowują
 
Ja tez luzuje 😎🍹
 

Załączniki

  • 8C2958DA-6E78-4ED2-8101-BCD31484562B.jpeg
    8C2958DA-6E78-4ED2-8101-BCD31484562B.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 83
Zarodek miał 2,5 cm czyli jakoś 8-9 tc. A operacje miałam 8 marca.Lepszej daty nie mogłam sobie wybrać [emoji20]

U mnie 22mm, również prawy jajowód, 8+0tc. 8 marca się dowiedziałam u gina na badaniu, później przygoda ze szpitalami i w końcu mnie przyjęli przed samą północą, a 9.03. już o 7 rano mnie operowali. Co prawda mi nie pękł, ale i tak musieli usunąć, więc wiem doskonale co czujesz [emoji17] mimo, że minęły prawie 3lata najchętniej wykreśliłabym Dzień Kobiet z kalendarza...
 
cykle mam 32-33 dni. W 13 dniu cyklu robiłam sobie testy z clearblue te z minką i była migająca więc już wtedy miałam wyższe LH. Potem testów nie robiłam bo byłam na 5 dniowym wyjeździe na Sylwestra że znajomymi i nie chciało mi się bawić w testy. Na wszelki wypadek poserduszkuje z mężem ale ta kreska mnie mega zdziwiła. W poprzednim cyklu jak miałam pik to kreska była bledsza niż ta ale ciemniejsza od kontrolnej.
To może owulacja jednak teraz Ci wypada? Nigdy nie stosowałam clearblue, wiec nie wiem jaki maja mechanizm i jak działają. A co do Twojego poprzedniego pytania - test owu odpowiada za poziom lh, a test ciążowy bhcg, ale niejednokrotnie czytałam ze owu potwierdzał niby wcześniej ciąże, ile w tym prawdy...🤷🏻‍♀️
 
reklama
Dzięki ci za tak szybką odpowiedź. W ustach, rano, ale to nie jest stała pora. Raz bliżej 5.30, raz ok 7. Nastawiać budzik zawsze na tę samą godzinę?
Spróbuj nie przekraczać 30 min różnicy. U mnie np temp nie zmienia się specjalnie przez jakieś 2h jest taka sama. Ale możliwe, że takie skoki masz bo u Ciebie jest odwrotnie 😉
 
Do góry