reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny, miłego dnia Wam życzę 🤗

@Emma28 wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, kolejnego cyklu już bez @🎁🎉

Dziewczynom, które zobaczyły II kreski gratuluję 😉

Mam pytanie do dziewczyn, które mają stwierdzone IO, czy badania w tym kierunku zasugerowali Wam lekarze czy same drążyłyście temat? Jakie badania najlepiej zrobić, żeby potwierdzić bądź wykluczyć?
Moja lekarka rodzinna coś tam wspominała, ale nie mogła wystawić mi skierowania. I w końcu ja temat sama pociągnęłam
 
reklama
Dostałam na urodziny najgorszy prezent z możliwych...[emoji24]
Witam się w 1dc i 7cs[emoji24][emoji24][emoji24]
Mam dość...chyba się poddaje[emoji17]
Kochana wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, spełnienia marzeń 😍😍😍
Pozbierasz się, 2 dni i będziesz w walecznym nastroju. Nie można zwatpic ani odpuścić!!!!
Cześć dziewczyny, miłego dnia Wam życzę 🤗

@Emma28 wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, kolejnego cyklu już bez @🎁🎉

Dziewczynom, które zobaczyły II kreski gratuluję 😉

Mam pytanie do dziewczyn, które mają stwierdzone IO, czy badania w tym kierunku zasugerowali Wam lekarze czy same drążyłyście temat? Jakie badania najlepiej zrobić, żeby potwierdzić bądź wykluczyć?
Ci do IO zauważyłam sama, że mimo wysilku fiz i diety jako takiej słabo chudnę. Zwróciłam uwagę endokrynologowu i skierował mnie na krzywą cukrową i insulinowa i po wynikach wyszedł wysoki wskaźnik Homa
 
Kochana wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, spełnienia marzeń 😍😍😍
Pozbierasz się, 2 dni i będziesz w walecznym nastroju. Nie można zwatpic ani odpuścić!!!!

Ci do IO zauważyłam sama, że mimo wysilku fiz i diety jako takiej słabo chudnę. Zwróciłam uwagę endokrynologowu i skierował mnie na krzywą cukrową i insulinowa i po wynikach wyszedł wysoki wskaźnik Homa
No właśnie mam podobne odczucia, że mimo przestrzegania diety, ruchu jakoś waga stoi jak stała, a mam co zrzucić 🤨 do endokrynologa nie chodzę, więc pewnie jeśli bym się chciała zdiagnozować to muszę sama sobie wykupić te badania 🤦‍♀️
 
Wczoraj robiłam badanie proga, żeby już mieć komplet badań hormonów. 8-9dpo (wyjątkowo jej nie czułam, wiec tylko na podstawie śluzu). Przed chwilą sprawdziłam wynik - 21,5 więc wszystko w porządku ... prawie wszystko, bo ciąży nadal nie ma 🤷🏻‍♀️😓
u mnie tak samo. Nasienie w porządku, u mnie w porządku, a ciąży jak nie było tak nie ma🤷‍♀️
 
nie zlecone tak po prostu, badanie nasienia było kiedyś wszystko było w normie, tak myślałam doładować żołnierzy nie lubię robić czegoś na pół gwizdka, ale jak z nasieniem okej to może 2 wystarcza, ale nie wiem właśnie czy nie lepiej jak coś brać to dobrze.
To następnym razem lepiej kupić zwykły fertilman 😊 ten plus jest bardziej na problemy z nasieniem, a zwykły doładowuje żołnierzyki w wystarczający sposób 😉 I jest dużo tańszy 😅
 
reklama
To następnym razem lepiej kupić zwykły fertilman 😊 ten plus jest bardziej na problemy z nasieniem, a zwykły doładowuje żołnierzyki w wystarczający sposób 😉 I jest dużo tańszy 😅
dzięki, mam do ciebie jeszcze jedno pytanie bo pamiętam że miałaś cykl bezowulacyjny, też tak czułaś mocno jajniki po mimo braku owu? ja czuję je mocno od dnia kiedy zaczęłam ta borowinę, pozniej dzień 16-17dc kiedy były oznaki owu na maksa, ale temp nie wzrosła i od tamtej pory codziennie czuje raz mocniej raz słabiej trochę inaczej niż w owu, ale jednak dzisiaj 26dc
 
Do góry