reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
@Emma28 mój mąż urodził się 6 stycznia jest uparty i zawzięty w swoich realizacjach mega pewny siebie tak pozytywnie oczywiście, czasami mu zazdroszczę ty też masz taki mocny charakter? ja 30stycznia wodnik trochę chyba dziwak jestem lubię byc w śród ludzi, ale lubię też być sama
 
Czy są duże szansa ze jestem w ciąży mimo negatywnego testu (super czuły 10mlU) w 26dc z porannego moczu? :( cykle mam 29dniowe, kalendarzyk owulacje pokazuje w 16dc a stosunki były w dn. 7,8,9,14,15,16,17,19,20,21dc.
Proszę o odpowiedz bo jestem coraz bardziej załamana..
Na zajście w ciążę w każdym cyklu masz około 30% szans. Może się udało. Poczekaj do terminu miesiączki i zrób test🤗
 
Dziewczyny moja Pani gin robiła mi cytologię w pierwszym tygodniu ciąży ( nie wiedziałam, ze jestem)
Po 3cyklach daliśmy spokój narazie, a tu pare dni temu niespodzianka ♥️🙏🏻
Czy to ma wpływ na ciąże zarodek? Cytologia w pierwszym tygodniu czy nie ?
Absolutnie nie, nawet wskazane jest zeby zrobic cytologie w 1 trym i 3 trym, jezeli nie byla robiona przed ciązą :)
 
kupiłam witaminy dla męża myślałam że to na dłużej niż jeden miesiąc, wasi też łykają po 4 ta sytuacja dziennie?
20210108_090722.jpg
 
Nigdy nie wiesz jaka naprawdę jest jej historia. Trudno oczekiwać, że ktoś się nie będzie cieszył swoim szczęściem. Płaczmy kiedy jest powód, ale i cieszmy się kiedy jest powód. Na forum też się dziewczyny chwalą kreseczkami🤗
wiem jaka jest jej historia, obie się leczymy. W tym temacie bardzo dużo razem rozmawiałyśmy. Bardzo cieszę się jej szczęściem, naprawdę bo ucieszyłam się jak to usłyszałam ale jednocześnie łzy napłynęły do oczu 😕
 
reklama
Dostałam chlorek dekwaliniowy. Można w ciąży i przy kp [emoji854]
Aaaaa to spoko. Czytam skutki uboczne. Drozdzyca czyli nie koniec swiata. W razie co pozniej Cie doleczyc nystatyna/klotrimazolem i gitara. Nie dal by Ci nic ciezkiego przy KP. Dziwie sie ze moj 1 XDD przy zapaleniu mi czegos takiego nie dal tylko leczyl mnie nystatyna.... Pogadam z moim obecnym onko ginem. Jutro juz wizyta i seks :D za dobe... łiiii....
Wlasnie swierdzilam, ze jak cytologia wyjdzie nie taka to chociazbym miala robic co miesiac do skutku to bede :D i bede dreczyc tego mojego doktora. Mieli rok.
 
Do góry