reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Ja przed ciążą 168, 63 kg (3kg dobrałam już przed zajściem, bo wcześniej utrzymywałam się przy 60) [emoji16] na koniec ciąży coś koło 90 kg [emoji16][emoji16] teraz nie umiem zejść z 67 , 68 [emoji38] ale to uczucie kiedy możesz ubrać kurtkę sprzed ciąży i udaje się zapiąć zamek [emoji7][emoji7] bezcenne [emoji38]
:p w sprzed ciazy ciuchy to ja wejde :D ale mam wieksze ambicje haha :D chce wejsc w ciuchy ze studiow i tu sie juz pojawia problem z gruba dupa i wielkimi cyckami. Tluszcz robi swoje, ale tez ciaza zmienila mi totalnie posture :D
 
reklama
kupiłam witaminy dla męża myślałam że to na dłużej niż jeden miesiąc, wasi też łykają po 4 ta sytuacja dziennie?
Zobacz załącznik 1224025
Zalecone przez lekarza? Jesteście po badaniu nasienia? (sorki ale nie pamietam 🤷‍♀️) mój lykal 4,ale zmieniliśmy na zwykły fertilman bo nie ma żadnych potrzeby specjalnych, a suplementowac nie zaszkodzi 😉
 
Ja myślałam że Twój nick jest z książki.. Celia była jedną z bohaterek, ale jakiej książki to za cholerę nie mogę sobie przypomnieć.. [emoji55]
:D w paru ksiazkach i filmach sie pojawia XD ja wytrzaslelam w wieku 14 lat z podkrecznika do angielskiego a ksiazke napisalam wlasna do szuflady XD.... gdzies tam spoczywaja zgliszcza... w sumie nick tak stary ze za rok bedzie ochodzil pelnoletniosc :D
 
@Emma28 mój mąż urodził się 6 stycznia jest uparty i zawzięty w swoich realizacjach mega pewny siebie tak pozytywnie oczywiście, czasami mu zazdroszczę ty też masz taki mocny charakter? ja 30stycznia wodnik trochę chyba dziwak jestem lubię byc w śród ludzi, ale lubię też być sama
Wydaje mi się, że tak. Wiadomo są rzeczy, które mnie zdołują, potrzebuje chwili dla siebie żeby to przeboleć ale później się podnoszę i idę dalej po swoje. Teraz przy tej @ juz myślałam się poddać ale wiem że za kilka dni to przetrawie i znów będę walczyć. Nie lubię z nikim dzielić się swoimi problemami, zawsze radzę sobie z nimi sama tłumacząc sobie wszystko w głowie. Uparta jestem strasznie. Zawsze muszę postawić na swoim.
 
Zalecone przez lekarza? Jesteście po badaniu nasienia? (sorki ale nie pamietam 🤷‍♀️) mój lykal 4,ale zmieniliśmy na zwykły fertilman bo nie ma żadnych potrzeby specjalnych, a suplementowac nie zaszkodzi 😉
nie zlecone tak po prostu, badanie nasienia było kiedyś wszystko było w normie, tak myślałam doładować żołnierzy nie lubię robić czegoś na pół gwizdka, ale jak z nasieniem okej to może 2 wystarcza, ale nie wiem właśnie czy nie lepiej jak coś brać to dobrze.
 
Cześć dziewczyny, miłego dnia Wam życzę 🤗

@Emma28 wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, kolejnego cyklu już bez @🎁🎉

Dziewczynom, które zobaczyły II kreski gratuluję 😉

Mam pytanie do dziewczyn, które mają stwierdzone IO, czy badania w tym kierunku zasugerowali Wam lekarze czy same drążyłyście temat? Jakie badania najlepiej zrobić, żeby potwierdzić bądź wykluczyć?
 
reklama
Wydaje mi się, że tak. Wiadomo są rzeczy, które mnie zdołują, potrzebuje chwili dla siebie żeby to przeboleć ale później się podnoszę i idę dalej po swoje. Teraz przy tej @ juz myślałam się poddać ale wiem że za kilka dni to przetrawie i znów będę walczyć. Nie lubię z nikim dzielić się swoimi problemami, zawsze radzę sobie z nimi sama tłumacząc sobie wszystko w głowie. Uparta jestem strasznie. Zawsze muszę postawić na swoim.
Mój tez ciągle "swoje" problemy dusi w sobie, kilka dni mi zajmuje żeby coś z niego wyciągnąć
 
Do góry