reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Czy są duże szansa ze jestem w ciąży mimo negatywnego testu (super czuły 10mlU) w 26dc z porannego moczu? :( cykle mam 29dniowe, kalendarzyk owulacje pokazuje w 16dc a stosunki były w dn. 7,8,9,14,15,16,17,19,20,21dc.
Proszę o odpowiedz bo jestem coraz bardziej załamana..
Szansa jest w każdym cyklu. Póki nie ma okresu zawsze jest szansa i nadzieja. Ale nikt tu nie wywróży Ci ciąży 😊 najlepiej robić test w 14dpo /13dpo 😊
 
Tym, że ma za dużo, a to nie prawda jeśli chodzi o ocenę rezerwy i liczenie pęcherzyków antralnych [emoji4] jeśli dziewczyna spyta ginekologa to mam nadzieję, że rozwieje Twoje wątpliwości [emoji4]
Nie napisałam że ma za dużo. Napisałam żeby zbadała hormony żeby mieć pełen obraz sytuacji. Nie pisłam tego w kontekście niskiej rezerwy jajnikowej tylko ogólnie w celu sprawdzenia.
 
Powiem krótko. Odpuściliśmy całkowicie[emoji4] Skupiłam się na pracy i tylko dwa starania były. Dzień po domniemanej owulacji i 5dni przed. Wczorajsze tłustdm krechy zmiotły całkowicie. Na tym teście pojawiły się po niecałej minucie. Niedowierzam![emoji854][emoji3059]
Gratuluję!!! [emoji3590][emoji7] Wspaniałych i nudnych 9 miesięcy [emoji3590] opowiedz nam jak to było w tym cyklu
 
reklama
Nie napisałam że ma za dużo. Napisałam żeby zbadała hormony żeby mieć pełen obraz sytuacji. Nie pisłam tego w kontekście niskiej rezerwy jajnikowej tylko ogólnie w celu sprawdzenia.
"A mi chodzi o to że dziewczyna faktycznie może mieć dużo pęcherzyków antralnych i nie należałoby tego bagatelizować a sprawdzić."
Nie chce się dalej z Tobą spierać, dlatego kończąc napisze, że biorąc pod uwagę wszystko co napisała, mam 99% pewność o co chodziło lekarzowi 😊 pozdrawiam serdecznie 🤙🤙
 
Do góry