reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Mi od 2 trymestru wieczorem kostek nie było widać [emoji23] mój mały 3,750 urodzony w 38 tyg, tak mi naczynia w miednicy dodatkowo uciskał że miałam wszystkie dolegliwości związane z żylakami i tego typu sprawami.. zazdrocha jak patrzę na Ciebie na tym zdjęciu [emoji38] u mnie moje sadło + dość duże dziecko [emoji6] ale widocznie nie było aż tak źle skoro prosimy się o powtórkę [emoji16][emoji16][emoji16]
obrzęki dostałam na 2 dni przed porodem, a po porodzie było gorzej przez miesiąc mogłam założyć tylko jedne japonki plastikowe, moje łydki miały taki sam rozmiar prawie jak uda [emoji2356]
zapomniałam o brzuchu który nie zniknął tak szybko, stałam do kasy w rossmanie i pani pyta czy mam ten program dla dzieci w aplikacji aktywny bo skoro brzuszek juz widac to można sobie aktywować, nie przyznałam się że 3 dni temu urodziłam a brzuch nie chce znikać trochę zła podziękowałam i wyszłam [emoji23]
 
reklama
Mi od 2 trymestru wieczorem kostek nie było widać [emoji23] mój mały 3,750 urodzony w 38 tyg, tak mi naczynia w miednicy dodatkowo uciskał że miałam wszystkie dolegliwości związane z żylakami i tego typu sprawami.. zazdrocha jak patrzę na Ciebie na tym zdjęciu [emoji38] u mnie moje sadło + dość duże dziecko [emoji6] ale widocznie nie było aż tak źle skoro prosimy się o powtórkę [emoji16][emoji16][emoji16]
jak pisałam o tych opuchniętych nogach to sama zaczęłam się zastanawiać za czym ty tęsknisz? ja dodatkowo mam ta niewydolność szyjki przedemna niezłe wywrócenie życia do góry nogami, ja większość ciąży musze leżeć a już nie jestem sama, jeszcze nigdy nie rozstałam się z moim 1,5 rocznym dzieckiem na sama myśl że będę musiała go zostawić na tydzień żeby założyć szew na szyjkę dostaje ataku paniki, ja chyba jednak nie wiem co robię a ty? 😂
 
[emoji15][emoji15][emoji3064]🥲
Brak mi słów![emoji2960][emoji7] Dziewczyny nie wierze w to[emoji24][emoji173]Zrobiłam ten test tak o, bo miałam tylko ten jeden. Jestem w 29dc, do okresu według Flo pozostały mi 4dni. Tak naprawdę po grudniowym okresie który spadł na mnie jak grom. Zwolniliśmy ze staraniami. Byłam pewna, że w tym i tak nic nie wyjdzie. Damy sobie na pare miesięcy spokój, przestaniemy o tym myśleć. A tu taka niespodzianka. Planowałam ten test zrobić w niedziele ewentualnie poniedziałek by zobaczyć i tak śnieżną biel... Zobacz załącznik 1223896Zobacz załącznik 1223900
Gratulacje ♥️
 
Napisałaś: "rezerwę wykazuje tylko badanie AMH" a nie że tylko po AMH, co też jest naciągane.

A mi chodzi o to że dziewczyna faktycznie może mieć dużo pęcherzyków antralnych i nie należałoby tego bagatelizować a sprawdzić.
We wcześniejszych postach napisała wyraźnie, że lewy (chyba) 14mm a prawy 18mm (lub odwrotnie), a jestem pewna, że tak się nie opisuje pęcherzyków antralnych, a pęcherzyki które będą wykorzystane w danym cyklu. Także niczego nie bagatelizuje 😊
I przepraszam za złe użycie "tylko" 🙏
Edit:
I nie strasz dziewczyny, bo jeśli miałaby liczone pęcherzyki antralne, żeby zobaczyć /zbadać rezerwę to wcale nie byłoby ich za dużo przy takiej ocenie rezerwy 💁‍♀️
 
Ostatnia edycja:
We wcześniejszych postach napisała wyraźnie, że lewy (chyba) 14mm a prawy 18mm (lub odwrotnie), a jestem pewna, że tak się nie opisuje pęcherzyków antralnych, a pęcherzyki które będą wykorzystane w danym cyklu. Także niczego nie bagatelizuje [emoji4]
I przepraszam za złe użycie "tylko" [emoji120]
Edit:
I nie strasz dziewczyny, bo jeśli miałaby liczone pęcherzyki antralne, żeby zobaczyć /zbadać rezerwę to wcale nie byłoby ich za dużo przy takiej ocenie rezerwy [emoji2272]
A później napisała AFC 14 i AFC 18...
I czym niby straszę? [emoji848]
 
reklama
Dziewczyny moja Pani gin robiła mi cytologię w pierwszym tygodniu ciąży ( nie wiedziałam, ze jestem)
Po 3cyklach daliśmy spokój narazie, a tu pare dni temu niespodzianka ♥️🙏🏻
Czy to ma wpływ na ciąże zarodek? Cytologia w pierwszym tygodniu czy nie ?
Pewnie że nie ma wpływu. W ciąży mogą ginekolog zawsze pobierała mi raz cytologię 😉
 
Do góry