reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja miałam łożysko na przedniej ścianie [emoji16][emoji16] ruchy małego też czułam tylko rano ok 5 i wieczorem od 19 do ok 21 przez jakieś 30 min. Widocznie wtedy miał największe aktywności [emoji16] jak chodziłam na ktg to po słodkim mały wykonał jakieś 160 ruchów na godzinę (pisze w godzinę bo oni to jakoś tam przeliczają na godzinę chociaż badanie ma chyba z 20 min).. już nie wspomnę ile naczekaliśmy się na pierwszego odczuwalnego kopniaka, pamiętam jak dziewczyny z naszych marcowek już się chwaliły, a ja nic i nic i nic...[emoji55] Może dla nas to lepiej ze nie będziemy mieć czasu na zastanawianie się [emoji38][emoji38] o ile uda się [emoji14] może już zdążymy naszych łobuzów odchować .. [emoji17]
Ja się boję jaki z mojego się zrobi kombinator za rok 😁 Szczerze to nawet nie wiem, gdzie znajdowało się moje łożysko 🤔 Jakoś żaden lekarz mi nie mówił, a byłam w ciąży u 3 różnych. Pomijając wizytę w szpitalu. Ale z jednej strony się cieszę, bo nie kopał mnie po zebrach, więc nie zaznałam tego bólu. Chociaż tutaj może jego waga (urodzeniowa 2800) miała znaczenie. Ogólnie to pierwszy cykl, a ja się nie mogę doczekać jak w tej ciąży będę. Chociaż bardziej tego jak się uda 🙈 Te starania są dużo bardziej ekscytujące niż sama ciąża 😁 Ja jak przed porodem byłam aż jeden raz na KTG. Się zastanawiałam co mam robić jak dostałam ten przycisk do zaznaczania ruchów, które czuje. Przecież to. Tak trochę głupio powiedzieć, że nie mam pojęcia. Klikałam na czuja 😂
 
reklama
A mi się w ciąży super chodziło :) Zero objawów miałam. Dopiero gdzieś tam pod koniec zgaga, czasem się posikalam jak się śmiałam plus okropnie mnie kopała po żebrach. Waga urodzeniową 3690 i 60 cm, więc miało co kopać 🤣🤣 Mega super się czułam, astma mi się wycofała nawet. Naprawdę ekstra wspominam czas ciąży!
Poród mniej ekstra... 😅😅😅

Witam w 1 DC! Rano temp spadła, więc nie musiałam nawet testu robić. :) Po południu dostałam @. 🤷🏼‍♀️
 
Czy ktoś może wie, czy możliwe, żeby test owulacyjny wyszedł pozytywny 3 dni przed owulacja ? Termin wyznaczony na podstawie monitoringu i obserwacji poprzednich cykli.
 
reklama
Jestem załamana. Właśnie moja koleżanka z pracy mi powiedziała, że jest w ciąży. Wie o mojej stracie, wie że teraz tracę maleństwo ale totalnie to olała i chwali się wszystkim 😢
Ktoś kto tego nie przeżył nie będzie rozumiał. U mnie aktualnie 4 koleżanki w ciąży i do tego mają już dzieci. My staramy się o pierwsze (2,5 roku po ślubie). Po moim poronieniu nie było tematu jak się czuje, tylko jak one wszystko wspaniałe przechodzą. Odcięłam się Mężem kompletnie od tego towarzystwa i jest dużo lepiej. Dla niech 8 td to jak powiedziały początek i nie ma co przeżywać. Ehh. Dlatego życzę dużo siły, bo wiem co przeżywasz i jak jest ciężko 😊
 
Do góry