reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Nie ma sensu. Usta albo pochwa
A u mnie na odwrót, jeszcze jak nie planowałam dziecka, ale chodziłam co jakiś czas na badania (bo kiedyś brałam tabletki anty) to mówili, ze piękne jajniki blablabla, a jak zaczęłam się starać, to gin zlecił badania i dopiero wyszło co i jak...ciekawe czy pcos po jakimś czasie może zaniknąć...u mnie podwyższony testosteron, nieregularne długie cykle i na monitoringu dużo pęcherzyków, wiec myśle ze jednak gin nie wymyśliła sobie [emoji85] na szczęście po wdrożeniu tabsow cykle normalne + ostatnio nawet miałam owulacje.

dziewczyny, a powiedzcie mi czy mierzenie temp pod pachą ma sens? [emoji87] od owulacji nie zauważyłam żadnych skoków temperatury, ale wiem ze owulka była bo potwierdzona monitoringiem
 
reklama
Uśmiałam się..[emoji16] ja po moim porodzie (dla mnie był ciężki) jak zobaczyłam mojego malucha nie pomyślałam sobie : o jaki piękny, cudowny itp.. tylko: Jezu jaki on pomarszczony, umaziany i siny .. [emoji87][emoji85] matka polka 2020 [emoji23][emoji23]
moje pierwsze słowa do syna "jaki ty mięciutki" skórę miał taką aksamitną 🥰
 
W ktorym dpo isc na monitoring zeby bylo widac czy owulacja zaszla? Chce jedynie sprawdzic czy owu byla, nie monitorowalam wzrostu pecherzykow
 
A u mnie na odwrót, jeszcze jak nie planowałam dziecka, ale chodziłam co jakiś czas na badania (bo kiedyś brałam tabletki anty) to mówili, ze piękne jajniki blablabla, a jak zaczęłam się starać, to gin zlecił badania i dopiero wyszło co i jak...ciekawe czy pcos po jakimś czasie może zaniknąć...u mnie podwyższony testosteron, nieregularne długie cykle i na monitoringu dużo pęcherzyków, wiec myśle ze jednak gin nie wymyśliła sobie 🙈 na szczęście po wdrożeniu tabsow cykle normalne + ostatnio nawet miałam owulacje.

dziewczyny, a powiedzcie mi czy mierzenie temp pod pachą ma sens? 🙊 od owulacji nie zauważyłam żadnych skoków temperatury, ale wiem ze owulka była bo potwierdzona monitoringiem
No mnie dziwiła diagnoza bo nie mam żadnych objawów związanych z PCOS a cykle zawsze mam regularne. A samych anty żałuję bo po odstawieniu mam trądzik a nigdy nie miałam problemów z cerą 😞
Dobrze że tabletki Ci pomagają 😊 życzę żebyś szybciutko zaciążyła ❤️
 
reklama
No mnie dziwiła diagnoza bo nie mam żadnych objawów związanych z PCOS a cykle zawsze mam regularne. A samych anty żałuję bo po odstawieniu mam trądzik a nigdy nie miałam problemów z cerą 😞
Dobrze że tabletki Ci pomagają 😊 życzę żebyś szybciutko zaciążyła ❤️
Ja anty tez żałuje, bo być może przez nie mam teraz takie problemy hormonalne (póki co, to chyba każda znajoma skarży się na problemy hormonalne, nawet te co się nie starają)

dziękuje ❤️ wolałabym aby stało się to w cyklu naturalnym, a nie stymulowane wszystko tabletkami, ale co zrobić...🤷🏻‍♀️
 
Do góry