reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Szczerze to nie mam pojęcia [emoji16] ja mam taktykę że kupuje parę z różnych firm i o różnej czułości i jak mam wątpliwość co do negatywnego albo zobaczę pozytywny to z tego samego sikania robię 2. Przy pierwszej ciąży to zrobiłam nawet 3 bo nie mogłam uwierzyć że tam jest ta blada kreska [emoji38]
A co jest z punkami nie tak? Bo ja jeszcze nieobeznana w testach..
 
A badanie nasienia? Może tu jest coś do poprawy?
Nie robiliśmy, ale w poprzednim związku (teraz już na szczęście) też nie mogłam zajść w ciążę, a tam robiliśmy badania, byliśmy też w tych klinikach niepłodności, ale wiecznie musiałam się o to prosić, błagać, myśleć o wszystkim sama itd. dlatego odpuściłam i teraz mam tego właściwego...
 
@Kami-la @natka2307 bardzo się cieszę dziewczyny 😁 Gratuluję ❤️

Byłam w aptece po test i oczywiście mieli tylko same pinki[emoji2358] będę musiała jutro użyć tego dziadostwa. Ja nie wiem co to się robi po tych aptekach [emoji2370]
Też dziś byłam po test w aptece i poprosiłam o test z czułością 10. Pani szukała i szukała i nie nie znalazła a w drugiej miała bez problemu i kupiłam nordtest 🙂
Z takich objawów które mogą mówić wszystko i nic to ciągle piłam kawę..[emoji85] na codzien albo wcale nie piłam, albo góra jedna mała filiżankę, a na początku ciąży mogłabym chlac (nie nazwałbym nawet tego piciem[emoji23]) wiadrami [emoji16][emoji16]
O to dziwne bo słyszałam że raczej odrzuca od kawy 😉 Ja kawę piję codziennie i nie wyobrażam sobie przestać 🙂
 
Muszę Wam przyznać się do czegoś.. chce mieć kolejne dziecko, a tak bardzo nie lubię być w ciąży... Z jednej strony czekam na 2 kreski, a z drugiej aż mnie wykreca jak pomyślę sobie o tych 9miesiacach..Też tak któraś z Was ma, czy tylko ja jestem takim odludkiem.. [emoji86]
 
reklama
Ja byłam w ciąży ledwie 7 tygodni i w sumie nie wiem czy nie lubię w niej być, ale na pewno wiem, że ominęłabym poród [emoji38][emoji85][emoji28]
Najchętniej to jakby mi dziecko dpd przysłali [emoji23][emoji23][emoji23]
Muszę Wam przyznać się do czegoś.. chce mieć kolejne dziecko, a tak bardzo nie lubię być w ciąży... Z jednej strony czekam na 2 kreski, a z drugiej aż mnie wykreca jak pomyślę sobie o tych 9miesiacach..Też tak któraś z Was ma, czy tylko ja jestem takim odludkiem.. [emoji86]
 
Do góry