reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
@Kami-la @natka2307 bardzo się cieszę dziewczyny [emoji16] Gratuluję [emoji3590]


Też dziś byłam po test w aptece i poprosiłam o test z czułością 10. Pani szukała i szukała i nie nie znalazła a w drugiej miała bez problemu i kupiłam nordtest [emoji846]

O to dziwne bo słyszałam że raczej odrzuca od kawy [emoji6] Ja kawę piję codziennie i nie wyobrażam sobie przestać [emoji846]
Podobno w racjonalnej ilości w ogóle nie ma wpływu na ciążę, także nie trzeba rzucać [emoji16] no chyba że kawa porzuci Ciebie [emoji38] ja całkiem na początku pilabym kawę za kawa gdzieś do 5 t.c., a później jak mnie walnęło tak nic nie mogłam jeść i faktycznie kawa też mnie odrzucała dość długo. W ogóle pierwszy trymestr to była dla mnie walka o życie [emoji23][emoji23][emoji23] najchętniej to gdyby oddali mnie do jakiegoś zakonu, zamknęli w celi z wygodną prycza, nikt nie przeszkadzał, a do jedzenia wystarczylby mi tylko chleb z masłem i woda, ewentualnie od czasu do czasu trochę imbiru (przy mdlosciach niezastąpiony [emoji7][emoji7]) - chociaż widziałam że różnie piszą z oddziaływaniem na płód [emoji55][emoji55]
 
Muszę Wam przyznać się do czegoś.. chce mieć kolejne dziecko, a tak bardzo nie lubię być w ciąży... Z jednej strony czekam na 2 kreski, a z drugiej aż mnie wykreca jak pomyślę sobie o tych 9miesiacach..Też tak któraś z Was ma, czy tylko ja jestem takim odludkiem.. [emoji86]
Pamiętam z ciąży która donosiłam, że najgorsza to była końcówka. Ciężko wszystko zrobić z wielkim brzuchem, spać nie wygodnie, no masakra. Mdłości jakiś dużych nie miałam z tego co pamiętam ale to było 13 lat temu więc mogę już nie pamiętać 😀 Ogólnie wspomnienia mam dobre z tego czasu, mogę być w ciąży jeszcze choć jeden raz 😁
 
Podobno w racjonalnej ilości w ogóle nie ma wpływu na ciążę, także nie trzeba rzucać [emoji16] no chyba że kawa porzuci Ciebie [emoji38] ja całkiem na początku pilabym kawę za kawa gdzieś do 5 t.c., a później jak mnie walnęło tak nic nie mogłam jeść i faktycznie kawa też mnie odrzucała dość długo. W ogóle pierwszy trymestr to była dla mnie walka o życie [emoji23][emoji23][emoji23] najchętniej to gdyby oddali mnie do jakiegoś zakonu, zamknęli w celi z wygodną prycza, nikt nie przeszkadzał, a do jedzenia wystarczylby mi tylko chleb z masłem i woda, ewentualnie od czasu do czasu trochę imbiru (przy mdlosciach niezastąpiony [emoji7][emoji7]) - chociaż widziałam że różnie piszą z oddziaływaniem na płód [emoji55][emoji55]
Myślę że jeden kubek nie zaszkodzi 😉 Ty nic jeść nie mogłaś a ja za to wciągałam słodycze kilogramami, a potem się dziwiłam czemu tyle przytyłam 😉 Śmieje się teraz, że w ciąży jadłam słodycze to i teraz syn bez tego żyć nie umie 😉 w kolejnej ciąży obiecałam sobie jeść więcej warzyw 😉
 
Takie co produkuje 17 pieluch dziennie (nasz rekord za czasów noworodzia), je i śpi?[emoji16] fajne czasy fajne[emoji16] chociaż teraz z takim polroczniakiem jest więcej kontaktu, zabawy, wygłupów. [emoji16] pierwsze lęki separacyjne, pobudki tylko po to, żeby się przytulić [emoji3059].coś dla mnie
Nie, takie pomarszczone i upaćkane, ale już wydobyte [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry