reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziękuję, aczkolwiek mój dzieć ma już 10 miesięcy i myślimy nad rodzeństwem dla niego 😊 U mnie w tym ostatnim udanym cyklu pękły dwa pęcherzyki, ale udało się zapłodnić jeden. Także ja na to nie patrze jako na ryzyko ciąży mnogiej, bo i tak bym się cieszyła, tylko jako większe szanse na zajście w ciążę 😉 Ja jak szłam na NFZ po pół roku bezowocnych starań to ginekolog sam od razu zaproponował monitoring. Czasu się już nie cofnie, więc nie ma co patrzeć wstecz, tylko działać i do przodu! 😁
o to tak jak u mnie, u mnie też dwa pękły i czekam co dalej 🙈 :)

dziewczyny, wy macie większe doświadczenie z duphaston-em, przez ile go bierzecie?
Jak @ ma przyjść to przyjdzie też w trakcie zażywania czy raczej po skończeniu opakowania?
Czy kontynuujecie też później w trakcie wczesnej ciąży? i też nie wiem do kiedy brać metformax... 🙈
zapisałam się na wizytę na 22.01 bo sama nie wiem jak "wycelować", dostałam też po raz 2 "pakiet startowy" w razie jakby @ przyszła (clo i bemfola) i wtedy mam iść w 10-12 dc i tak się zastanawiam czy może jednak 29.01 byłby lepszym terminem na wizytę...
 
20210107_160839.jpg
 
o to tak jak u mnie, u mnie też dwa pękły i czekam co dalej 🙈 :)

dziewczyny, wy macie większe doświadczenie z duphaston-em, przez ile go bierzecie?
Jak @ ma przyjść to przyjdzie też w trakcie zażywania czy raczej po skończeniu opakowania?
Czy kontynuujecie też później w trakcie wczesnej ciąży? i też nie wiem do kiedy brać metformax... 🙈
zapisałam się na wizytę na 22.01 bo sama nie wiem jak "wycelować", dostałam też po raz 2 "pakiet startowy" w razie jakby @ przyszła (clo i bemfola) i wtedy mam iść w 10-12 dc i tak się zastanawiam czy może jednak 29.01 byłby lepszym terminem na wizytę...
Mi się tylko raz zdarzyło, że @przyszla w trakcie brania. Trzymam kciuki, aby się udało 🥰
 
Cześć, jestem w bardzo podobnej sytuacji, rok starań minie w marcu, wg mojej gin jestem ksiazkowa, mój mąż przebadany, również zdrowy, a fasolki brak. Obecnie drugi cykl mam stymulowany Clo i duphaston, jeżeli w tym cyklu nie zaskoczy to drożność będę miała 🙄
Sił brakuje nie powiem, ale każdy dojdzie do etapu, że zaczynasz żyć życiem 😊 ja właśnie zaczynam😊
Trzymam kciuki, żebys tu długo nie zagościła i pokazała nam piękne II kreseczki ❤️
Wiesz, ja się zastanawiam czy nie iść do innego ginekologa, może też by mi dał duphaston, bo nigdy go nie dostałam, A czytałam dużo dziewczyn dostaje..
 
Wiesz, ja się zastanawiam czy nie iść do innego ginekologa, może też by mi dał duphaston, bo nigdy go nie dostałam, A czytałam dużo dziewczyn dostaje..
Ogólnie zawsze można to skonsultować z innym lekarzem, może teraz jak będziesz to po prostu się zapytaj dlaczego nie dostałaś, może miał powód 😊 Co do leków to różnie dziewczyny dostają - raz samo clo, raz sam duphaston, czasem oba na raz jak ja.. Ale za małą wiedzę mam na ten temat 🙄
 
reklama
Do góry