reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć, jestem w bardzo podobnej sytuacji, rok starań minie w marcu, wg mojej gin jestem ksiazkowa, mój mąż przebadany, również zdrowy, a fasolki brak. Obecnie drugi cykl mam stymulowany Clo i duphaston, jeżeli w tym cyklu nie zaskoczy to drożność będę miała 🙄
Sił brakuje nie powiem, ale każdy dojdzie do etapu, że zaczynasz żyć życiem 😊 ja właśnie zaczynam😊
Trzymam kciuki, żebys tu długo nie zagościła i pokazała nam piękne II kreseczki ❤️
U mnie podobnie, moje wyniki jak i partnera są w normie. Kończę właśnie pierwszy listek duphastonu i po nim mam zrobić test. Jeśli wyjdzie negatywny to w 12-15dc mam iść na udrożnienie jajników czego się boje..
 
reklama
Dawaj, założę chłopa okulary i będę szukać [emoji7][emoji1787]
Ale błagam, bez komentarzy, że się doszukiwalam cienia cieni 😁 bo na żywo, to naprawdę inaczej wygląda. Znaczy no normalnie widać, nie pod żadne światła itd 😁
 

Załączniki

  • 3723b85e-a08b-43c8-9f43-0faf1a984d7c.jpg
    3723b85e-a08b-43c8-9f43-0faf1a984d7c.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 148
Dajesz nadzieję [emoji846] coś mnie goni do WC od paru dni [emoji6]

@Emma28 trzymam kciuki mocno [emoji110]
@natka2307 czekamy na wyniki bety [emoji16]
Z takich objawów które mogą mówić wszystko i nic to ciągle piłam kawę..[emoji85] na codzien albo wcale nie piłam, albo góra jedna mała filiżankę, a na początku ciąży mogłabym chlac (nie nazwałbym nawet tego piciem[emoji23]) wiadrami [emoji16][emoji16]
 
U mnie podobnie, moje wyniki jak i partnera są w normie. Kończę właśnie pierwszy listek duphastonu i po nim mam zrobić test. Jeśli wyjdzie negatywny to w 12-15dc mam iść na udrożnienie jajników czego się boje..
Dziewczyny pisały, że da się badanie przeżyć, ja jeszcze mam nadzieję, że może uda się jakoś bez tego... Ale jak wiadomo, nadzieja matką glupich🤣
Ja tak myślę, że pewnie w lutym będę miała drożność, ale zobaczymy co ginek powie pod koniec miesiąca 😊
 
reklama
Do góry