reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
A kto Wam wróżył? Ja marzyłam zawsze o trójce maluchów- walczę o trzecie, ale moja gin powiedziała ze zaprasza za miesiąc z ciaza albo jak się ciąża nie pojawi to za pół roku skoro dopiero mąż wrócił i będziemy mogli starać się w każdym cyklu...
Wróżyła mi koleżanka ale po powrocie do domu, spróbowałam sama sobie (teoretycznie się nie powinno 😅) i wyszło mi tak samo za każdym razem 😉
 
Hej dziewczyny, czy można dołączyć do Was? My staramy się około roku tak mniej więcej i już nie mam powoli siły. Teraz zaczęłam pierwszy cykl z ziołami Ojca Sroki i zobaczymy.. Chociaż nic niby mi nie jest - hormony w normie, estradiol bardzo wysoki,ale jeszcze na granicy normy. Owulacja jest, miałam monitoring. Nawet brałam CLO, ale wtedy pęcherzyk nie pękał i robiła się torbiel. Myślę jeszcze o drożności jajowodów 😭
 
Witam również z rana :) powiem Wam, że .. Czekam na betę. Rano zrobiłam szybciej test, niż planowałam, ale się tak kiepsko wczoraj czułam jakoś. Wyszła meeega blado kreska, ale ja widzę. No i Mąż, co raczej mnie zdziwiło, bo dla niego albo coś jest albo nie ma :p a tu stwierdził, że 'noooo, coś trochę widać' :D
 
Kurcze dalej nie kumam owulacji. Nie wychodziły mi testy, we wtorek na monitoringu okazało się, że pęcherzyk już pęknięty z lewego jajnika, Dziś rano robię test owu kreska ciemniejsza niż we wtorek. Na monitoringu było widać że prawy jajnik coś tam wyprodukował ale pęcherzyk był bardzo mały, czy to oznacza, że teoretycznie jeszcze może dojść do drugiego owu ? Mi się do tej pory wydawało, że to wzrastający poziom LH powoduje pękanie pęcherzyka?
 
reklama
Witam również z rana :) powiem Wam, że .. Czekam na betę. Rano zrobiłam szybciej test, niż planowałam, ale się tak kiepsko wczoraj czułam jakoś. Wyszła meeega blado kreska, ale ja widzę. No i Mąż, co raczej mnie zdziwiło, bo dla niego albo coś jest albo nie ma :p a tu stwierdził, że 'noooo, coś trochę widać' :D
super wieści z samego rana! Tak ma być! Trzymam kciuki ☺️
 
Do góry