reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny, czy można dołączyć do Was? My staramy się około roku tak mniej więcej i już nie mam powoli siły. Teraz zaczęłam pierwszy cykl z ziołami Ojca Sroki i zobaczymy.. Chociaż nic niby mi nie jest - hormony w normie, estradiol bardzo wysoki,ale jeszcze na granicy normy. Owulacja jest, miałam monitoring. Nawet brałam CLO, ale wtedy pęcherzyk nie pękał i robiła się torbiel. Myślę jeszcze o drożności jajowodów 😭
a jak endometrium? Ja miałam owulacje, wszystko pięknie ale okazało się ze za słabe endo
 
Hejka dziewczyny [emoji173] dziś temp spowrotem skoczyła w górę, @ nie ma, spóźnia się 2 dni. Wszelkimi siłami powstrzymałam się od zrobienia testu. Zrobię go jutro w 14 dpo[emoji1695][emoji1695][emoji1317]
Trzymam kciuki również :)) podziwiam za wytrzymanie 😁 ja cierpliwa aż tak nie jestem.
 
zdecydowanie, dobrze zrobić przed drożnością. Jest tańsze i nieinwazyjne 😉
U nas wyniki nasienia wyszły słabe a i tak mam wrażenie że mozemy stawać na rzesach i nic z tego nie będzie jak coś jest u mnie "zatkane"... Więc daje sobie czas do marca... Do tego czasu dieta suple i zmiana stylu życia powinny juz naprawić plemniczki 😜 jeśli nic się nie zadzieje to idę na drożnośc.
 
U nas wyniki nasienia wyszły słabe a i tak mam wrażenie że mozemy stawać na rzesach i nic z tego nie będzie jak coś jest u mnie "zatkane"... Więc daje sobie czas do marca... Do tego czasu dieta suple i zmiana stylu życia powinny juz naprawić plemniczki 😜 jeśli nic się nie zadzieje to idę na drożnośc.
pytanie co to znaczy „słabe”. Znam pary które w całym nasieniu miały 0% plemników o prawidłowej budowie, więc w takim przypadku nie ma co się łudzić, że zajdzie się naturalnie w ciąże. A jeśli chodzi o wspomaganie, to żeby wgl podejść do inseminacji chcą aby było wykonane badanie drożności. Mnie chodziło jedynie o kolejność działań. Najpierw hormony, monitoring, potem nasienie i ewentualnie drożność itp. ❤️
 
reklama
Do góry