reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

super wieści z samego rana! Tak ma być! Trzymam kciuki ☺️
Nie nakręcam się za bardzo, bo bardzo słabo widać, nie są to grube kluchy, ale w pierwszej miałam ciut bardziej widoczną. No i to mi dało trochę nadziei :) brzuch boli jak na okres, ale no zobaczymy.. Zaczyna się identycznie jak przy pierwszej ;)
 
reklama
Hej dziewczyny, czy można dołączyć do Was? My staramy się około roku tak mniej więcej i już nie mam powoli siły. Teraz zaczęłam pierwszy cykl z ziołami Ojca Sroki i zobaczymy.. Chociaż nic niby mi nie jest - hormony w normie, estradiol bardzo wysoki,ale jeszcze na granicy normy. Owulacja jest, miałam monitoring. Nawet brałam CLO, ale wtedy pęcherzyk nie pękał i robiła się torbiel. Myślę jeszcze o drożności jajowodów 😭
Cześć, jestem w bardzo podobnej sytuacji, rok starań minie w marcu, wg mojej gin jestem ksiazkowa, mój mąż przebadany, również zdrowy, a fasolki brak. Obecnie drugi cykl mam stymulowany Clo i duphaston, jeżeli w tym cyklu nie zaskoczy to drożność będę miała 🙄
Sił brakuje nie powiem, ale każdy dojdzie do etapu, że zaczynasz żyć życiem 😊 ja właśnie zaczynam😊
Trzymam kciuki, żebys tu długo nie zagościła i pokazała nam piękne II kreseczki ❤️
 
Nie nakręcam się za bardzo, bo bardzo słabo widać, nie są to grube kluchy, ale w pierwszej miałam ciut bardziej widoczną. No i to mi dało trochę nadziei :) brzuch boli jak na okres, ale no zobaczymy.. Zaczyna się identycznie jak przy pierwszej ;)
Super, naprawdę miło zacząć dzień od takich wieści 🤞❤️
 
Hej dziewczyny, czy można dołączyć do Was? My staramy się około roku tak mniej więcej i już nie mam powoli siły. Teraz zaczęłam pierwszy cykl z ziołami Ojca Sroki i zobaczymy.. Chociaż nic niby mi nie jest - hormony w normie, estradiol bardzo wysoki,ale jeszcze na granicy normy. Owulacja jest, miałam monitoring. Nawet brałam CLO, ale wtedy pęcherzyk nie pękał i robiła się torbiel. Myślę jeszcze o drożności jajowodów 😭
A badanie nasienia? Może tu jest coś do poprawy?
 
reklama
Witam również z rana :) powiem Wam, że .. Czekam na betę. Rano zrobiłam szybciej test, niż planowałam, ale się tak kiepsko wczoraj czułam jakoś. Wyszła meeega blado kreska, ale ja widzę. No i Mąż, co raczej mnie zdziwiło, bo dla niego albo coś jest albo nie ma :p a tu stwierdził, że 'noooo, coś trochę widać' :D
To trzymamy kciuki ☺️
 
Do góry