reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Miłego dnia i całego tygodnia dziewczyny 😙
Czy któraś testuje w tym tygodniu?

Co do zrzucania wagi ja w 6 miesięcy : 22 kg z 96 do 74 przy wzroście 175
Wow! Super! Wszystko dzięki diecie na IO? Czy stosowałaś coś innego?

Ja nie testuje bo jestem w 38dc wiec nie mam co testować 🤷🏽‍♀️ czekam na @
 
Przede wszystkim diet IO oraz brałam
glukophage xr 1000, a teraz mam mniejszą dawkę.
Ja wg normy z mojego laboratorium nie mam IO ( wskaźnik HOMA 1.14 a wg normy powyżej 3 jest IO, chociaż tutaj na forum widzialam inne normy) wiec nie mam wprowadzonych leków ale dietka by nie zaszkodziła chyba
 
Ja wg normy z mojego laboratorium nie mam IO ( wskaźnik HOMA 1.14 a wg normy powyżej 3 jest IO, chociaż tutaj na forum widzialam inne normy) wiec nie mam wprowadzonych leków ale dietka by nie zaszkodziła chyba
Dieta IO nie zaszkodzi, a nawet pójdzie na zdrowie.
Odkąd odstawiłam cukier czuję się 100 razy lepiej, nie jestem tak jak kiedyś ciągle zmęczona.
 
Miłego dnia i całego tygodnia dziewczyny 😙
Czy któraś testuje w tym tygodniu?

Co do zrzucania wagi ja w 6 miesięcy : 22 kg z 96 do 74 przy wzroście 175
Ja dziś jestem w 28dc wiec powinnam testować ale zapomniałam 🤣 chociaż u mnie to formalność, żadnych dolegliwości, żaden znak na ziemi i niebie nie wskazuje na ciąże wiec jutro już odstawiam proga i czekam na kolejny cykl.
 
reklama
Yyyy mam homa nieco ponad jeden, a po obciążeniu w labo zabrakło skali do zmierzenia mojej insuliny [emoji2272]

Ja wg normy z mojego laboratorium nie mam IO ( wskaźnik HOMA 1.14 a wg normy powyżej 3 jest IO, chociaż tutaj na forum widzialam inne normy) wiec nie mam wprowadzonych leków ale dietka by nie zaszkodziła chyba
 
Do góry