reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Miłego dnia i całego tygodnia dziewczyny 😙
Czy któraś testuje w tym tygodniu?

Co do zrzucania wagi ja w 6 miesięcy : 22 kg z 96 do 74 przy wzroście 175
 
reklama
Na początku każdego odchudzania na początku jest duży spadek, którego nie widać, bo to głównie nadmiar wody, zawartości jelit itp. Potem wynik w kg tygodniowo będzie mniejszy ale będziesz to dużo bardziej widzieć (głównie po ubraniach).
Piszę to jako ktoś kto kilka lat temu schudł 25kg i trzyma tamtą wagę :).
Taka mam cichą nadzieję :)
 
O matko! Dziewczyny, ale Was podziwiam z tym zrzucaniem wagi 💪 Ja jestem raczej z tych odwrotnych co to przez cały czas szkieletor, dopiero po 30 (i w ciążach) ważę prawidłowo do wzrostu... Kibicuję Wam mocno w dążeniu do celu 🤘
Zbieram się na wizytę do gina, więc jak już będę po, to dam znać 😉
 
O matko! Dziewczyny, ale Was podziwiam z tym zrzucaniem wagi 💪 Ja jestem raczej z tych odwrotnych co to przez cały czas szkieletor, dopiero po 30 (i w ciążach) ważę prawidłowo do wzrostu... Kibicuję Wam mocno w dążeniu do celu 🤘
Zbieram się na wizytę do gina, więc jak już będę po, to dam znać 😉
ja już po, obcy odleciał, przedwczoraj dostałam plamienia i do dzisiaj lekko budzę, ale to pozostałości po okresie. Wszytko niby ok, mamy zrobić badanie nasienia, a później ewentualnie drożność. Także czekam na owulację, a potem lecimy z badaniem nasienia - nie będzie mi tu facet utrzymywał wstrzemięźliwości w moich dniach płodnych 🤣
 
Błagam powiedzcie czy ja swieuje czy wy tez to widzicie.... 11dpo prawdopodobnie
 

Załączniki

  • 9CD4B7C6-8165-45DA-BF2A-BFD938F58479.jpeg
    9CD4B7C6-8165-45DA-BF2A-BFD938F58479.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 140
Błagam powiedzcie czy ja swieuje czy wy tez to widzicie.... 11dpo prawdopodobnie
Ładna kreseczka 🙂. Miałam podobną 11 dni po. Zrób sobie betę na potwierdzenie i najlepiej przyrost po dwóch dniach. Dobrze jest również zbadać odrazu poziom progesteronu
 
reklama
Do góry