reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziękuję [emoji8], trochę mnie uspokoiłaś

Kiedy wyszły Ci pozytywy w ubiegłym miesiącu? Owulacja może się przesunąć z wielu przyczyn, nawet mogłoby się wydawać błahych. Narazie jest jeszcze wcześnie [emoji3526] ja owuluje 18-20dc, wiec patrzę oczywiście trochę z własnej perspektywy [emoji16] a robiłaś kiedykolwiek jakiś monitoring, żeby sprawdzić czy do owulacji napewno dochodzi?
 
reklama
Hejka ☺
Dziewczyny ostatni cykl 25 dni, ten cykl 38 dni testy ciążowe i beta nic a miesiączki nadal brak : ( nawet nic jej nie zapowiada. Zawsze tydzień przed już mnie bolało podbrzusze i krzyż. Jeden dzień czułam ukłucie w jajniku i cisza. Już nic nie wyjdzie skoro beta 0.25 prawda?
 
Hejka [emoji5]
Dziewczyny ostatni cykl 25 dni, ten cykl 38 dni testy ciążowe i beta nic a miesiączki nadal brak : ( nawet nic jej nie zapowiada. Zawsze tydzień przed już mnie bolało podbrzusze i krzyż. Jeden dzień czułam ukłucie w jajniku i cisza. Już nic nie wyjdzie skoro beta 0.25 prawda?

No to owu się grubo przesunęła, albo w ogóle jej nie było. Wyznaczalas jakoś owulacje? Miałaś monitoring? Cokolwiek?

Ta beta nie wskazuje na ciąże.
 
Kiedy wyszły Ci pozytywy w ubiegłym miesiącu? Owulacja może się przesunąć z wielu przyczyn, nawet mogłoby się wydawać błahych. Narazie jest jeszcze wcześnie [emoji3526] ja owuluje 18-20dc, wiec patrzę oczywiście trochę z własnej perspektywy [emoji16] a robiłaś kiedykolwiek jakiś monitoring, żeby sprawdzić czy do owulacji napewno dochodzi?
W zeszłym miesiącu 13 DC. Nie nie robiłam nigdy monitoringu. Natomiast gin przy wizycie sprawdzał wszystko i podsumował moje wyniki badań zadaniem "chcieć to móc, można się zabierać do roboty'
 
W zeszłym miesiącu 13 DC. Nie nie robiłam nigdy monitoringu. Natomiast gin przy wizycie sprawdzał wszystko i podsumował moje wyniki badań zadaniem "chcieć to móc, można się zabierać do roboty'
ja zrobiłam monitoring dla własnego spokoju, żeby sprawdzić czy pęcherzyki rosną i czy pekają i jest owulacja. Dzieci mam, ale nastoletnie, więc wiele się mogło zmienić od tego czasu 🙊 Teraz mam pewność, że wszystko działa jak należy i mogę działać z innymi rzeczami. Długo się już starasz? Bo nie pamiętam 😝 U Nas 6cs aktualnie
 
Hej dziewczyny ;) jakiś czas mnie tu nie było. Mam pytanie. Kończę drugie opakowanie Ovarinu. Wcześniej po ciąży w ogóle nie odczuwałam owulacji. Śluzu płodnego prawie nie było.
Wczoraj w trakcie owulacji aż zwijałam się z bólu. Trwało to koło 20 minut. Któraś też tak ma?
 
W zeszłym miesiącu 13 DC. Nie nie robiłam nigdy monitoringu. Natomiast gin przy wizycie sprawdzał wszystko i podsumował moje wyniki badań zadaniem "chcieć to móc, można się zabierać do roboty'

Ja bym zrobiła monitoring [emoji849] choć w jednym cyklu, żeby zweryfikwoac czy testy prawidłowo u Ciebie działają, jak rosną pecherzyki, jakie endo w owu [emoji849] ale tak czy inaczej - owu może być nieco później niż ostatnio [emoji6] ja w okresie bliskim owulacji testuje nawet 2-3 razy dziennie, pik krótko mi się utrzymuje, inaczej bym go nie wyłapała, a daje mi to jakiś spokoj na duszy [emoji16] mierze do kompletu temperaturę, wiec jakiś pogląd mam. Kiedyś badałam jeszcze proga po owu. Będzie dobrze! Czekam na te Twoje testy [emoji16]
 
reklama
Hej [emoji6]Można dołączyć??
Widzę że mnóstwo tych grup jest więc nie przebierałam wszedzie problem ten sam ;)
Nie jestem w stanie Was nadrobić [emoji85]wiec będę podczytywać [emoji1][emoji5]
Pozdrawiam.

Jasne, ze można. Witaj! Obyś się tu nie musiała zasiedzieć! Opowiedz coś o was i waszych staraniach [emoji3526]
 
Do góry