reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hejka dziewczyny! W nocy o 3 się obudziłam i nie mogłam spać - za dużo wrażeń wczoraj chyba 😂 Byłam wczoraj w labie i zrobiłam betę, wynik dzisiaj, ale z tego wszystkiego zapomnialam zapytać kiedy sprawdzać 🤦‍♀️ Myślałam, że wczoraj wstawiłam zdjęcie niezidentyfikowanego obiektu w mym ciele, ale widzę że nie, więc nadrabiam. Oglądajcie obcego 👽😂
nie jestem zbyt aktywna na staraczkach ale tak mnie zaciekawiła Twoja historia, że muszę Ci napisać, że cholernie czekam na dalszy rozwój sytuacji 😃
🤞 i mega trzymam kciuki! normalnie akcja jak z filmu!
 
Ja bym nasikała od razu po wizycie 😝
po wizycie to ja leciałam do otwartego labu 😂 Byłam później w rossmanie i przez chwilę pomyślałam, żeby kupić test, ale to wszystko jest dla mnie tak nieprawdopodobne, że stwierdziłam, że nie będę bez sensu kupować testu, jak zrobiłam betę 🙆‍♀️ Najlepsze jest to jak widzę jak ktoś Ci do głowy coś włoży, starasz się nie myśleć o tym, a mimo wszystko nagle czujesz ból brzucha na @ którego wcześniej nie czułaś i piersi tak jakoś mocniej bolą... Zwariuję chyba 🤯 Wyników jeszcze nie ma...
 
reklama
A powiedzcie mi jak to w końcu jest z tymi przytulankami? Powinno się czekać co drugi dzien ? Bo tyle jest opini
My przez ostatnie pare miesiecy prób praktykowaliśmy średnio co drugi dzień, w ostatnim cyklu- jak się okazało udanym próbowaliśmy codziennie przez 3 dni od momentu pozytywnego testu LH. I się udało 🙂 powodzenia!
 
Do góry