reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny, ale mam porąbany dzień... Poszliśmy z mężem na wizytę do ginekologa, ktory specjalizuje się w niepłodności (zwolniło się miejsce na dzisiaj, a że mąż akurat miał wolne to się umówiłam na wizytę, a do tego lekarza prywatnie też dlugo się czeka). Pojechaliśmy celem, by porozmawiać o badaniu nasienia, żeby mąż mógł sobie z nim pogadać. Najpierw weszłam ja, zrobiliśmy wywiad, dałam mu wszystkie dokumenty co miałam plus usg z opisami z monitoringu. Zaczął mówić, że tu wszystko wygląda ok, ale po zbadaniu nasienia warto również zrobić drożność. Powiedział, że zanim zawołamy męża na pogawędkę to się zbadamy. Siadłam na fotel, standardowe badanie ginekologiczne, potem usg i się mnie pyta jeszcze raz kiedy była miesiączka, to mu mówię, że 16.10, pytał czy okres normalny, na to ja, że tak, taki jak zwykle. A on mi pokazuje kropkę na usg o się pyta, czy aby nie jestem w ciąży... Ja szok i mówię, że test był negatywny przed @, a on, że wygląda to na bardzo wczesną ciąże 2-3 tydzień (pierwsze co pomyślałam konował, jak on może widzieć tak wczesną ciążę). Powiedzial też, że macica wyglada na ciążową i widać jakby zatrzymanie miesiączki? Dał mi skierowanie na betę z przyrosyem po 48h, ale zaznaczył, że tak do końca to sam nie wie co to jest, bo w 100% nie stwierdzi, oglądał usg z monitoringu i noc mu się tu kupy nie trzyma... Zagadka wszechświata 😱 Jeśli beta wyjdzie pozytywnie i przyrost będzie ok, to powoli.mamy się cieszyć, ale mam mu wysłać wyniki na maila. Jeśli pojawi się miesiączka, to mam przyjść na koniec krwawienia i wtedy będziemy patrzeć czy to coś dalej jest widoczne. Jakie jaja, mówię Wam... Mi też nic tu się kupy nie trzyma, więc podchodzę do tego medycznie 😂
 
Czy jest szansa ze taki stary pęcherzyk w czwartek i dziś 19mm pęknie po pregnylu? Jeżeli tak to po jakim czasie dochodzi do owulacji … pierwszy raz takie coś ;(
 
Dziewczyny możliwe że o 15 miałam praktycznie pozytywny test owu, a teraz 21:30 już druga dużo jaśniejsza?
Zobaczymy czy jutro będzie skok temperatury.

Test z rana
 

Załączniki

  • 20211108_154830.jpg
    20211108_154830.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 39
Czy jest szansa ze taki stary pęcherzyk w czwartek i dziś 19mm pęknie po pregnylu? Jeżeli tak to po jakim czasie dochodzi do owulacji … pierwszy raz takie coś ;(
Może w czwartek albo dzisiaj był źle zmierzony. Gdyby nie było szansy nie dostałabyś Pregnylu od lekarza :).

Dziewczyny możliwe że o 15 miałam praktycznie pozytywny test owu, a teraz 21:30 już druga dużo jaśniejsza?
Zobaczymy czy jutro będzie skok temperatury.

Test z rana
Możliwe :).
 
Hejka dziewczyny! W nocy o 3 się obudziłam i nie mogłam spać - za dużo wrażeń wczoraj chyba 😂 Byłam wczoraj w labie i zrobiłam betę, wynik dzisiaj, ale z tego wszystkiego zapomnialam zapytać kiedy sprawdzać 🤦‍♀️ Myślałam, że wczoraj wstawiłam zdjęcie niezidentyfikowanego obiektu w mym ciele, ale widzę że nie, więc nadrabiam. Oglądajcie obcego 👽😂
 

Załączniki

  • 39a3b0db-c514-4e77-8499-91bd90c94ff8.jpg
    39a3b0db-c514-4e77-8499-91bd90c94ff8.jpg
    52,2 KB · Wyświetleń: 158
  • d75d8f8a-4c90-4501-8731-b9dba2429725.jpg
    d75d8f8a-4c90-4501-8731-b9dba2429725.jpg
    39,9 KB · Wyświetleń: 152
Hejka dziewczyny! W nocy o 3 się obudziłam i nie mogłam spać - za dużo wrażeń wczoraj chyba 😂 Byłam wczoraj w labie i zrobiłam betę, wynik dzisiaj, ale z tego wszystkiego zapomnialam zapytać kiedy sprawdzać 🤦‍♀️ Myślałam, że wczoraj wstawiłam zdjęcie niezidentyfikowanego obiektu w mym ciele, ale widzę że nie, więc nadrabiam. Oglądajcie obcego 👽😂
Rzeczywiscie cos tam jest 🤞🏼🙂
P.s. Moglas zakryc swoje dane 😬
 
reklama
Rzeczywiscie cos tam jest 🤞🏼🙂
P.s. Moglas zakryc swoje dane 😬
nie pomyślałam, na szybko strzelałam fotę, ale to tylko imię, nazwisko i data urodzenia 😂 Pytanie co to za twór, bo nic się kupy nie trzyma 🙈 Jakoś dziwi mnie to, że coś jest na tak wczesnym etapie, a na monitoringu tego nie było... Dziwne to dla mnie strasznie... 11dc monitoring i pęcherzyk 17mm, doktorka powiedziała, że owulacja gdzieś za 3 dni, 13dc pik, 18dc na monitoringu już po owulacji (ponoć świeżo, płyn w zatoce i zapadające się scianki pęcherzyka), no i wczoraj 24dc to coś 🙆‍♀️ Lubię seriale medyczne, ale bez przesady 😂
 
Do góry