reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cholera, ja już zgłupiałam. W 18 dniu cyklu miałam robione USG, gin stwierdziła, ze jestem tuż po owulacji- wrzucam opis. Fazę lutealną miałam zawsze 13 dni (na podstawie testów owu wbioskuję + 1 raz przy usg się tez sprawdziło) , wiec miesiączki spodziewałam się w środę 10.11. @ przyszła dziś- teoretycznie 10 dpo. Co jest kurczę ze mną nie tak? :( dlaczego mogła się aż tak skrócić faza lutealna? Nie mam siły :(
a kiedy miałaś owu i jak potwierdzoną? Bo napisałaś, że w 18dc było już po
 
a kiedy miałaś owu i jak potwierdzoną? Bo napisałaś, że w 18dc było już po
Wydaje mi się, ze właśnie w 18dc. W 17 dc miałam pozytywny test owu+ na USG gin mówiła o „słabo napiętych ściankach pęcherzyka” - co podobno ma świadczyć, ze pękł niedługo przed USG. W opisie nic nie ma ciałku żółtym, wiec jak rozumiem jeszcze nie zdążyło się pojawić
 
Wydaje mi się, ze właśnie w 18dc. W 17 dc miałam pozytywny test owu+ na USG gin mówiła o „słabo napiętych ściankach pęcherzyka” - co podobno ma świadczyć, ze pękł niedługo przed USG. W opisie nic nie ma ciałku żółtym, wiec jak rozumiem jeszcze nie zdążyło się pojawić
to faktycznie trochę dziwnie... A może testy owu trochę przekłamał, a owu była 3 dni wcześniej? Nie wiem ile czasu utrzymuje się płyn w zatoce douglasa...
 
Cześć Dziewczyny. 😊❤ Mam na imię Dominika. Lat 36. Szczęśliwa mama 10 letniej Julki. Od sierpnia z mężem staramy się o rodzeństwo dla córy. Wiadomo...metryka swoje, a w sercu wciąż lat 25🙈 Może jeszcze będzie nam dane? Któż to wie...8 listopada powinnam dostać miesiączkę. Mam 30 dniowe cykle. Zrobiłam test ciazowy, ale wyszły jakieś dziwne rzeczy na nim 🙈 Objawy mam podobne jak przed miesiączką. Poczekam do 8 listopada i jeśli okres nie pojawi się zrobię test ponownie. Pozdrawiam Was serdecznie 🌷🌼
Hejka Dziewczyny 🌷 Jutro dzień planowanej miesiączki. We czwartek wieczorem, piątek i wczoraj miałam dziwne plamienie ( na wkładkę) mleczno różowo brązowe. Skurcze brzucha ale delikatne. Myślałam że się rozbuja i okres szybciej przyjdźcie. A dziś cisza, sucho, bez skurczy. Staram się nie wkręcać. Sądzicie że mogę jutro z rana zrobić test? Czy lepiej hcg z krwi zrobić żeby wiedzieć na czym się stoi?🙂 Pozdrawiam Was serdecznie ❤
 
W pierwszej ciąży nie wiem bo najpierw miałam Clo i raz były owulację, raz nie. Potem dostałam Letrozol i się udało, myślę że z nim też ok 6 cyklu . Ogólnie się dwa lata starałam o pierwsza ciążę.
W drugiej ciąży też w 6 cyklu się udalo z Letrozolem. Trzecia ciąża nieplanowana 3 miesiące po porodzie ale się nie utrzymała niestety więc teraz też próbujemy z Letrozolem, będzie pierwszy cykl i liczę że tym razem szybciej pójdzie.
Nie ma co patrzeć na innych. Tobie się może udać w pierwszym cyklu stymulowanym i trzeba w to wierzyć 😃
Oby tak było☺️ A za ciebie trzymam mocno kciuki!
 


Hejka Dziewczyny 🌷 Jutro dzień planowanej miesiączki. We czwartek wieczorem, piątek i wczoraj miałam dziwne plamienie ( na wkładkę) mleczno różowo brązowe. Skurcze brzucha ale delikatne. Myślałam że się rozbuja i okres szybciej przyjdźcie. A dziś cisza, sucho, bez skurczy. Staram się nie wkręcać. Sądzicie że mogę jutro z rana zrobić test? Czy lepiej hcg z krwi zrobić żeby wiedzieć na czym się stoi?🙂 Pozdrawiam Was serdecznie ❤
Ooo zrób rano test i daj znać, trzymam kciuki ❤️
 
reklama
Dziewczyny trochę zmienię temat, bo już drugi dzień mam tak intensywne sny, że masakra... Z piątku na sobotę śnił mi się straszny koszmar, tak realistyczny, że się przebudziłam, a dzisiaj śniło mi się, że mi mleko wycieka z piesi i normalnie tak realistycznie to czułam podczas snu, że masakra (dzieciate wiedzą o jakie uczucie mi chodzi 😝) i jak zaczęło mi to mleko wyciekać, to już wiedziałam, że jestem w ciąży... Matko, już mi to na psychikę siada 😂
Dawno mnie nie było bo zaniechałam na jakiś czas starania, poczytałam co jakiś czas żeby zobaczyć co u Was słuchać.
Dziś postanowiłam się odezwać.

Co do snów to mi od dwóch śnią się niemowlęta. W jednym najpierw na rękach trzymałam chłopca noworodka a jak spojrzałam znów to była to dziewczynka( na pewno nie było to moje dziecko) Była taka śliczna, a ja nie wiem dlaczego ale bardzo się o nią bałam i przytulałam jakby miał mi ją ktoś zabrać lub skrzywdzić.

Dziś śniła mi się znów dziewczynka i tym razem była moja, ale znów się i nią jakoś dziwnie bałam, nawet rano obudziłam się z dziwnym niepokojenie i bardzo mocno bijącym sercem.
Te sny czasem potrafią namieszać w głowie.
 
Do góry