reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja tu się o betę martwię czy wyjdzie w 14dpo ale właśnie sobie przypomniałam że mam domowy test z krwi. I zobaczcie wynik. Czy mogę się już cieszyć bo chyba już się cieszę 😁😁😁
Z tego co kojarzę to niestety te domowe testy z krwi nie są wiarygodne, często przekłamują wynik. Nie masz w domu innego testu? Najlepiej skocz jutro na betę z rana, jeśli faktycznie dziś 14 dpo to powinna wyjść wiarygodna :)
 
Z tego co kojarzę to niestety te domowe testy z krwi nie są wiarygodne, często przekłamują wynik. Nie masz w domu innego testu? Najlepiej skocz jutro na betę z rana, jeśli faktycznie dziś 14 dpo to powinna wyjść wiarygodna :)
w sumie to nie wiadomo ile jest dziś dpo, bo z tego co pisze pik miała 11dc, a dzisiaj 24dc... Więc przyjmując, że owu była na nastepny dzień po piku (czyli 12dc) to jest 12 dpo
 
Ooo dziękuje za odpowiedz ☺️ Powiem szczerze ze trochę mnie podniosłas na duchu i jestem bardziej spokojna teraz w tym temacie :D dzięki wielkie za odpowiedz ☺️☺️☺️ A w którym cyklu stymulowany się udało?
W pierwszej ciąży nie wiem bo najpierw miałam Clo i raz były owulację, raz nie. Potem dostałam Letrozol i się udało, myślę że z nim też ok 6 cyklu . Ogólnie się dwa lata starałam o pierwsza ciążę.
W drugiej ciąży też w 6 cyklu się udalo z Letrozolem. Trzecia ciąża nieplanowana 3 miesiące po porodzie ale się nie utrzymała niestety więc teraz też próbujemy z Letrozolem, będzie pierwszy cykl i liczę że tym razem szybciej pójdzie.
Nie ma co patrzeć na innych. Tobie się może udać w pierwszym cyklu stymulowanym i trzeba w to wierzyć 😃
 
Dziewczyny trochę zmienię temat, bo już drugi dzień mam tak intensywne sny, że masakra... Z piątku na sobotę śnił mi się straszny koszmar, tak realistyczny, że się przebudziłam, a dzisiaj śniło mi się, że mi mleko wycieka z piesi i normalnie tak realistycznie to czułam podczas snu, że masakra (dzieciate wiedzą o jakie uczucie mi chodzi 😝) i jak zaczęło mi to mleko wyciekać, to już wiedziałam, że jestem w ciąży... Matko, już mi to na psychikę siada 😂
 
Z tego co kojarzę to niestety te domowe testy z krwi nie są wiarygodne, często przekłamują wynik. Nie masz w domu innego testu? Najlepiej skocz jutro na betę z rana, jeśli faktycznie dziś 14 dpo to powinna wyjść wiarygodna :)
Nie dziś a jutro ma być 14dpo. Tak jutro z rana polecę przed praca na betę. Dam znać co wyszło🙂
 
Cholera, ja już zgłupiałam. W 18 dniu cyklu miałam robione USG, gin stwierdziła, ze jestem tuż po owulacji- wrzucam opis. Fazę lutealną miałam zawsze 13 dni (na podstawie testów owu wbioskuję + 1 raz przy usg się tez sprawdziło) , wiec miesiączki spodziewałam się w środę 10.11. @ przyszła dziś- teoretycznie 10 dpo. Co jest kurczę ze mną nie tak? :( dlaczego mogła się aż tak skrócić faza lutealna? Nie mam siły :(
 

Załączniki

  • CC817557-5E0D-47BE-812B-EA8E15E54F59.jpeg
    CC817557-5E0D-47BE-812B-EA8E15E54F59.jpeg
    21,7 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Cholera, ja już zgłupiałam. W 18 dniu cyklu miałam robione USG, gin stwierdziła, ze jestem tuż po owulacji- wrzucam opis. Fazę lutealną miałam zawsze 13 dni (na podstawie testów owu wbioskuję + 1 raz przy usg się tez sprawdziło) , wiec miesiączki spodziewałam się w środę 10.11. @ przyszła dziś- teoretycznie 10 dpo. Co jest kurczę ze mną nie tak? :( dlaczego mogła się aż tak skrócić faza lutealna? Nie mam siły :(

Może zle tym razem wyznaczylas owulacje. Poza tym faza lutealna jest względnie stała, ale niewielki odchyl może się zdarzyć.
 
Do góry