reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ale powiem wam że się strasznie boję. Najbardziej dziwi mnie fakt tak wcześnie wykrytej ciąży bo @ powinnam mieć w ten piątek. Dziś jest 25 dc bodajże. Żeby to nie znaczyło nic złego. Już raz cierpiałam. Nie chciałabym przechodzić przez to jeszcze raz. Ale i tak ogromnie się cieszę. 😍😍
 
Dziewczyny trochę zmienię temat, bo już drugi dzień mam tak intensywne sny, że masakra... Z piątku na sobotę śnił mi się straszny koszmar, tak realistyczny, że się przebudziłam, a dzisiaj śniło mi się, że mi mleko wycieka z piesi i normalnie tak realistycznie to czułam podczas snu, że masakra (dzieciate wiedzą o jakie uczucie mi chodzi 😝) i jak zaczęło mi to mleko wyciekać, to już wiedziałam, że jestem w ciąży... Matko, już mi to na psychikę siada 😂
Dawno mnie nie było bo zaniechałam na jakiś czas starania, poczytałam co jakiś czas żeby zobaczyć co u Was słuchać.
Dziś postanowiłam się odezwać.

Co do snów to mi od dwóch śnią się niemowlęta. W jednym najpierw na rękach trzymałam chłopca noworodka a jak spojrzałam znów to była to dziewczynka( na pewno nie było to moje dziecko) Była taka śliczna, a ja nie wiem dlaczego ale bardzo się o nią bałam i przytulałam jakby miał mi ją ktoś zabrać lub skrzywdzić.

Dziś śniła mi się znów dziewczynka i tym razem była moja, ale znów się i nią jakoś dziwnie bałam, nawet rano obudziłam się z dziwnym niepokojenie i bardzo mocno bijącym sercem.
Te sny czasem potrafią namieszać w głowie.
Mi że 3 dni temu śnił się niemowlak bez nóżek :( Nie był mój ale wzięłam go na ręce i też tuliłam jak swoje i tak mi go szkoda było, chciałam go tym tuleniem zapewnić że nikt go nie skrzywdzi. Nie wiem czy przez to że szwagierka już w zaawansowanej i bardzo problematycznej ciąży leży już w szpitalu i czeka kiedy ją rozwiążą, czy o co chodzi... A ja w tylko raz w życiu miałam na rękach takie małe dziecko, z reguły się ich boję 😂Więc było to dla mnie dziwne.
Ale powiem wam że się strasznie boję. Najbardziej dziwi mnie fakt tak wcześnie wykrytej ciąży bo @ powinnam mieć w ten piątek. Dziś jest 25 dc bodajże. Żeby to nie znaczyło nic złego. Już raz cierpiałam. Nie chciałabym przechodzić przez to jeszcze raz. Ale i tak ogromnie się cieszę. 😍😍
A Ty miewasz chyba wcześnie owu jeśli dobrze pamiętam? To wtedy szybko wychodzi pozytyw :) Ilu dniowe miewasz cykle? Gratulacje! :)
 
Mi że 3 dni temu śnił się niemowlak bez nóżek :( Nie był mój ale wzięłam go na ręce i też tuliłam jak swoje i tak mi go szkoda było, chciałam go tym tuleniem zapewnić że nikt go nie skrzywdzi. Nie wiem czy przez to że szwagierka już w zaawansowanej i bardzo problematycznej ciąży leży już w szpitalu i czeka kiedy ją rozwiążą, czy o co chodzi... A ja w tylko raz w życiu miałam na rękach takie małe dziecko, z reguły się ich boję 😂Więc było to dla mnie dziwne.

A Ty miewasz chyba wcześnie owu jeśli dobrze pamiętam? To wtedy szybko wychodzi pozytyw :) Ilu dniowe miewasz cykle? Gratulacje! :)
Tak miałam w 12 dc. Zazwyczaj tak ok tygodnia po okresie. A cykle ok 28-30. Wcześniej z synem nie było dwóch kresek w dniu spodziewanej @. Dopiero 2 dni później. Także jestem w szoku. Mąż się śmieje że może bliźniaki (bo jest taka opcja) ale to u niego wygląda jak śmiech przez łzy bo mówi że by sobie tego nie wyobrażał 😂😂😂
 
Cześć ! Dziewczynki pomóżcie, czy te testy są pozytywne? Od kilkunastu miesięcy biel vizira a tu 25dc przy cyklach 40 dniowych i takie coś 🙂 ten test strumieniowy o czułości 25 a plytkowy 10, wykonane nie z pierwszego moczuq
 

Załączniki

  • 20211108_133225.jpg
    20211108_133225.jpg
    525,1 KB · Wyświetleń: 136
  • 20211108_143252.jpg
    20211108_143252.jpg
    446,5 KB · Wyświetleń: 133
reklama
Do góry