reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Masakra. Dziewczyny czy któraś z was tez źle reagowała na leki na stymulację ? Obecnie drugi raz biorę Letrozole BLuefish i jest fatalnie. Niby po 1 stymulacji pęcherzyk był ale podczas brania tego leku straszne bole żołądka, bole głowy, biegunki, brak apetytu bole mięśni, mdłości. W tym cyklu jest to samo.. nawet gorzej.
Zastanawiam się czy każdy lek na stymulację wywołuje takie skutki uboczne? Jakie Wy macie doświadczenia ?
 
Masakra. Dziewczyny czy któraś z was tez źle reagowała na leki na stymulację ? Obecnie drugi raz biorę Letrozole BLuefish i jest fatalnie. Niby po 1 stymulacji pęcherzyk był ale podczas brania tego leku straszne bole żołądka, bole głowy, biegunki, brak apetytu bole mięśni, mdłości. W tym cyklu jest to samo.. nawet gorzej.
Zastanawiam się czy każdy lek na stymulację wywołuje takie skutki uboczne? Jakie Wy macie doświadczenia ?
Czesto była mowa o bolach głowy ale o takiej ostrej jeździe pierwsze słyszę
 
A może jakiś inny środek na stymulacje?
Rozmawiałaś o tym z lekarzem?
Przepisał mi coś o nazwie „clo…” ale jak tutaj rozmiawialam z dziewczynami to mówiły to stanęło na tym, zeby jeszcze spróbować jeden cykl z tym lekiem bo nie wiem czy on działa gdyż jak go brałam to mąż miał dola i nie działaliśmy. Jestem te w trakcie zmiany lekarza, a tamta recepta gdzieś wyparowała…
 
Z tego co kojarzę są właśnie dwie substancje na stymulacje właśnie letrozol i klomifen czyli clo właśnie.
Ale może inne dziewczyny miały doświadczenie z obydwoma, ja myślę że jak bardzo źle znosisz stymulacje to warto spróbować czegoś innego
Czyli nie brać tez tego clo ?
Nie bardzo wiem co można jeszcze innego spróbować😞
 
Czyli nie brać tez tego clo ?
Nie bardzo wiem co można jeszcze innego spróbować😞
Ja bylam stymulowana Puregonem (zastrzyki w brzuch) u mnie bez zadnych skutkow ubocznych. Nie należą do najtańszych ale w moim przypadku zadziałały. Do tego Ovitrelle na pekniecie. Moze zapytaj lekarza o te zastrzyki.
 
Ja bylam stymulowana Puregonem (zastrzyki w brzuch) u mnie bez zadnych skutkow ubocznych. Nie należą do najtańszych ale w moim przypadku zadziałały. Do tego Ovitrelle na pekniecie. Moze zapytaj lekarza o te zastrzyki.
Właśnie chce go zapytać o zastrzyk. A to trzeba iść do lekarza i on wykonuje czy same w domu ? Bo różne rzeczy słyszałam i się nie orientuje
 
reklama
Do góry