reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Poczekaj poczekaj, jest końcówka roku 2021 więc założyłam że nie znajdę większej próby osób które mogły mieć podobne historie pozytywne bądź nie niż na grupie która od roku się stara i mogła mieć podobne przypadki. Jeżeli czytałaś moje poprzednie posty to napisałam że sama staralam się 1,5 roku więc doskonale znam comiesięczne rozczarowania, może dlatego patrzę na sytuację pragmatycznie.
Dziękuję za wszystkie merytoryczne komentarze jednocześnie kończę wątek, widząc jak budzi negatywne emocje wśród uczestników.
Pozdrawiam.

Zasady tego wątku są tu jasno opisane - tu staramy się o ciąże, pytania o rozwój płodu mogą być dla dziewczyn po wielu stratach traumatyczne więc od tego są wątki mamusiowe. Zanim się więc coś z góry założy warto przeczytać "regulamin"
 
reklama
Dziewczyny doradźcie, staramy się aktualnie drugi cykl (z tym ze dopadła mnie choroba akurat na czas owulacji, wiec spisuje ten cykl na straty) i zastanawiam się czy warto brać Ovarin? Nic mi nie wiadomo o zadnych problemach ze zdrowiem, z cyklem tez nie mam problemu. Czytałam opinie, ze Ovarin dobrze wplywa na libido, ale czy myślicie ze poza tym warto? :)
 
A w którym tygodniu tracisz ? Ja na przełomie 8 tyg
Sam początek. 1 ciąża 4+5 a 3 ciąża 4+4. Synka o dziwo donosiłam między tymi poronieniami ale miałam początki zakrzepicy pod koniec. Być może i donosiłabym kolejną ciążę bez leków ale hematolog kazał obstawę lekami. Zresztą bez nawet bym się bała po tym wszystkim. Założyłam ostatnio wątek i jedna dziewczyna donosiła 4 ciąże z tą samą mutacją co ja i w żadnej leków nie brała. Ale jest to skrajnie nie odpiwiedzialne bo do zatrzymania ciąży może dojść nawet w 2 czy 3 trymestrze.
 
Dostałam poradę żeby wziąć progesteron który wzięłam - teraz jak napisałam szukam osób które też miały niska bete, patrząc po forum wszyscy mają jednostki w tysiącach, chyba od tego jest forum żeby się wzajemnie wspierać, patrzeć jak może rozwinąć się sytuacja, co można więcej zrobić to chyba lepiej niż siedzieć z założonymi rękami?
Ale przecież masz dobre bety. Nie panikuj narazie 🙂 więcej już nie zrobisz, bierzesz dobrą dawkę progesteronu.
 
Sprawdz 8 dni po owulacji progesteron, umiw sie na monitoring owulacji. Buc moze wcale jej nie ma? Badania podstawowe typu tsh, ft3, ft4, cytologia, glukoza i insulina na czczo, ferrytyna. Jak tu bedzie ok to bym zrobila badanie nasienia ale na razie dajcie sobie czas do konca roku po tych badaniach 😊
Na razie podchodzimy na luzie. Były takie dwa miesiące że starania były zawieszone. Ale mam takie marzenie żeby powiedzieć wszystkim o ciąży na święta tak w prezencie 🙂
 
reklama
Do góry