reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Wg normy 5 tc zaczyna się od 217, ja mam 158, może stąd poszukiwanie nie rady co już zaznaczyłam w 1 zdaniu a osób które mogły mieć podobne historie. Natomiast jeżeli zaburzam Twoje feng shui, i istnieje mityczna zasada prostowania tylko na 1 wątku to dziękuję za wyraźną sugestię...
Ale nie ma co patrzeć na te wartości. To są wartości przybliżone. Każda ciaza inaczej się rozwija u kazdej, ponieważ u każdej kobiety zagnieżdżenie zarodka nastąpiło innego dnia. Wiec te wartości maja się nijak. Jesteś w ciazy i umów się do ginekologa na za 3 tygodnie i wtedy będziesz miała wartości w tysiącach wiec coś zobaczy.
 
reklama
Ale nie ma co patrzeć na te wartości. To są wartości przybliżone. Każda ciaza inaczej się rozwija u kazdej, ponieważ u każdej kobiety zagnieżdżenie zarodka nastąpiło innego dnia. Wiec te wartości maja się nijak. Jesteś w ciazy i umów się do ginekologa na za 3 tygodnie i wtedy będziesz miała wartości w tysiącach wiec coś zobaczy.
Dziękuję!
 
Autorce zrozumiałam, ze chodzi o to ze nie mieści sie w widełkach, ze jej wartości na 5 tydzien sa nizsze.
Ja tez sie nie mieściłam xD Takie patrzenie na te "normy" to jest głupota, bo sie mają nijak do tego wszystkiego. Nigdy nie wiadomo kiedy doszlo do zapłodnienia bez monitoringu. A z tego co wyczytalan to autorka nie wie kiedy była owulacja, a przypuszczenie ze jest 16-17dp to jest jej a nie monitoringu. Wiec również moze byc dopiero 15dp.
 
Ja tez sie nie mieściłam xD Takie patrzenie na te "normy" to jest głupota, bo sie mają nijak do tego wszystkiego. Nigdy nie wiadomo kiedy doszlo do zapłodnienia bez monitoringu. A z tego co wyczytalan to autorka nie wie kiedy była owulacja, a przypuszczenie ze jest 16-17dp to jest jej a nie monitoringu. Wiec również moze byc dopiero 15dp.
Ok dzięki wielki za odpowiedź, liczyłam właśnie na kogoś kto też się nie mieścił a jednak skończyło się pozytywnie, przewertowałam chyba całe forum i nie znalazłam takich historii.
 
Nie oficjalnych ale 2 razy miałam sytuację opóźnionej miesiączki/krwawienia i pozytywnych wcześniej testów + staramy się 1,5 roku i nie ukrywam że bardzo mi zależy.
Dlatego pozwol sie cieszyć ciaza. Widocznie jest młodsza dlatego takie wartości. Uspokoj się, wypij herbatkę i czekaj te dlugie 3 tygodnie. Niestety dłużą się, ale warto!
 
Ok dzięki wielki za odpowiedź, liczyłam właśnie na kogoś kto też się nie mieścił a jednak skończyło się pozytywnie, przewertowałam chyba całe forum i nie znalazłam takich historii.

Hmm może dlatego, że jesteś wątku w którym dziewczyny się starają? I w pewnym sensie nie mogą zajść w ciąże? 🤔
 
reklama
Hmm może dlatego, że jesteś wątku w którym dziewczyny się starają? I w pewnym sensie nie mogą zajść w ciąże? 🤔
Poczekaj poczekaj, jest końcówka roku 2021 więc założyłam że nie znajdę większej próby osób które mogły mieć podobne historie pozytywne bądź nie niż na grupie która od roku się stara i mogła mieć podobne przypadki. Jeżeli czytałaś moje poprzednie posty to napisałam że sama staralam się 1,5 roku więc doskonale znam comiesięczne rozczarowania, może dlatego patrzę na sytuację pragmatycznie.
Dziękuję za wszystkie merytoryczne komentarze jednocześnie kończę wątek, widząc jak budzi negatywne emocje wśród uczestników.
Pozdrawiam.
 
Do góry