reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

6 lat. Trochę się zagapiliśmy z tym drugim🤦‍♀️😂. A u was w jakim ?
Mój ma prawie rok, bardzo chciałam malutką różnice wieku ale dalej karmie i w związku z tym hormony u mnie śpią (spały?)

Wszystkie moje znajome nie chcące kolejnej ciąży, miesiączki i płodność wracały im po 3/4 miesiącach po porodzie. Przy karmieniu 😂 ja i moja kumpela, obie chcące dzieci już teraz natychmiast czekamy rok i cisza… no kurwość losu :)
 
reklama
Nie napisałam, że wyklucza dla mnie wydatek zbędny. Jeśli uprawiasz regularny seks po co ci świadomość, że dziś owu? Bardziej sie postarasz, czy jak ? Jeśli komus to w czymś pomaga to oki. Mój lekarz zalecił seks co 2 badz 3 dni i ciąża z tego jest smialo wiec ja swoją metode mam. A jak ktoś jeszcze testy, to proszę bardzo. Dla mnie mierzenie temperatury, testy, aplikacje zwyczajnie sa bez sensu, bo skoro moje metody działają to nie ma co wpadać w lekka schizę, bynajmniej ja bym wpadła tak codziennie skupiając się jaka temperatura itp
Nie przeczę,że nie pomaga, ale z pewnością to temat codzienny jest dla kogoś te wszystkie dodatki a ja tak nie chce.

Nie chodzi o to, czy to pomaga. Niektórzy potrzebują np. leków w odpowiednim momencie [emoji2368] dobrze, ze teraz uscislilas ze dla CIEBIE to zbędne i niepotrzebne, każdy ma inne problemy i powody.
 
Jesli są jakies problemy to niestety regularny seks to zbyt mało 😔

Problem w tym, że mi zawsze lekarz mówił że nie mam żadnych problemów ;) w dwie pierwsze ciąże zaszłam od razu pod ostawieniu hormonów. W tym nie biorę bo od kilku lat zmieniam swój pogląd na zdrowie. Więc pewnie mogłabym dalej słuchać lekarza i głupich rad, że trzeba się wyluzować, uprawiać seks i taka moja uroda ;) Ale są też tu fajne dziewczyny i od razu pokierują gdzie i jak
 
Ja wyraziłam SWOJE zdanie dotyczące MNIE.

Teraz tak. Wcześniej nie.

IMG_5703.jpg
 
Problem w tym, że mi zawsze lekarz mówił że nie mam żadnych problemów ;) w dwie pierwsze ciąże zaszłam od razu pod ostawieniu hormonów. W tym nie biorę bo od kilku lat zmieniam swój pogląd na zdrowie. Więc pewnie mogłabym dalej słuchać lekarza i głupich rad, że trzeba się wyluzować, uprawiać seks i taka moja uroda ;) Ale są też tu fajne dziewczyny i od razu pokierują gdzie i jak
Nawet nie tyle, że u ciebie może być coś nie tak ale np u partnera mogło się zepsuć nasienie
 
No niestety ceny zamiast niższe to są wyższe. W Polsce też średnio wizyta u prywatnego kosztuje 170/200 plus 50 zł cytologia. A wiadomo jak prywatny to i płatne badania do tego są. Także te co niewiele potrzebują by zajsc w ciążę maja relax.
U mnie na szczęście mimo tego, że lekarz jest prywatnie to badania są na ubezpieczenie także to bym powiedziała akurat luksus w takim wypadku.
 
Od jakiegoś czasu zauważyłam, że tutaj ciągle jakieś spiny😅 Miałyśmy być dla siebie wsparciem, a co chwila dostrzegam tu jakieś spory. Kobietki... Nie mamy po 16 lat, więc bądźmy dla siebie miłe. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, każdy ma prawo do własnych opinii czy do tego, żeby się nie zgodzić... Ale po co zaraz jakieś takie wpisy w dziwnych tonach🙄 Potem laski, które mają jakiś problem i nas czytają, będą bały się zapytać, bo będą się bały, że odezwa się i zaraz ktoś je zjedzie. Dziewczyny trochę dystansu i pamiętajcie, że łączy nas wspólny cel, szanujmy się❤️
 
reklama
Do góry