reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, szukam nadziei bo myślę że chyba nic z tego, dajcie znać czy ktoś tak miał i jak to się skończyło, dla mnie ta beta jest zwyczajnie niska, progesteron nie pomaga jutro idę znowu na badanie.

@ 13.09
Ovu: bez monitoringu ale nie wcześniej niż 24.09 (nie mieliśmy z mężem wcześniej opcji), cykle 25-27dni
5.10 ok 10dpo Beta:8,13 Progesteron:7,3
6.10 B: 28,27 P: 13,4
8.10 B: 63,69 P: 16,7
11.10 ok 16-17 dpo B:158,8 P:13,9! (Od dzisiaj biorę duphaston 3x1)
 
reklama
Dziewczyny, szukam nadziei bo myślę że chyba nic z tego, dajcie znać czy ktoś tak miał i jak to się skończyło, dla mnie ta beta jest zwyczajnie niska, progesteron nie pomaga jutro idę znowu na badanie.

@ 13.09
Ovu: bez monitoringu ale nie wcześniej niż 24.09 (nie mieliśmy z mężem wcześniej opcji), cykle 25-27dni
5.10 ok 10dpo Beta:8,13 Progesteron:7,3
6.10 B: 28,27 P: 13,4
8.10 B: 63,69 P: 16,7
11.10 ok 16-17 dpo B:158,8 P:13,9! (Od dzisiaj biorę duphaston 3x1)
Sprawdz w kalkulatorze przyrostu bety ale z tego co widze tak na oko wydaje sie ze przyrosty są okej. Progesteron niski ale bierzesz dupka wiec super. Mi w ciazy progesteron z 30 spadl na 17 i dzieki duphastonowi 3x1 sie udalo takze ty na pewno super a ze widoczny jest skok progesteronu to dzieki ciazy bo beta rosnie a nie tabletkom. Mi sie wydaje ze jest ok ale sprawdz jeszcze w kalkulatorze
 
Ja 29 lat bede miec niebawem. Na szczescie nie mamy trudnosci z zajściem w ciążę wiec licze ze do konca grudnia uda nam sie. Ale musze jeszcze umowic sie do lekarza aby zapewnic sobie heparynę
Ja juz w razie czego mam w domu 2 opakowanie neoparinu z polski bo sobie załatwiłam ale mam wizyte 24.10 u ginekologa i zobacze czy bedzie chcial mi od razu dac recepte czy bedzie chcial na 1 wizycie dopiero wystawic. Bo jak dopiero na wizycie to sama bede brac zadtrzyki jak tylko beta wskaze ciaze bo nie ma co czekac do wizyty skoro to jest lada chwila jak trace.
 
Dostałaś już odpowiedzi na innym wątku.
Co Ci w tych betach nie pasuje?
Dostałam poradę żeby wziąć progesteron który wzięłam - teraz jak napisałam szukam osób które też miały niska bete, patrząc po forum wszyscy mają jednostki w tysiącach, chyba od tego jest forum żeby się wzajemnie wspierać, patrzeć jak może rozwinąć się sytuacja, co można więcej zrobić to chyba lepiej niż siedzieć z założonymi rękami?
 
Ja po porodzie miałam łyżeczkowanie bo zostało kawałek łożyska. I jak dostałam okres to był mega skąpy. Moja lekarz podejrzewa zarosty ale od tego miesiąca jesteś na estrofemie. Już czuję się inaczej niż przez kilka ostatnich miesięcy więc mam nadzieję że zadziała. Jak nie to histeroskopia
U mnie 3 ciąże z 1 cyklu pomimo endometriozy no ale za to 2 poronienia, mutacja pai, mthfr oraz hiperinsulinemia i hipoglikemia które doszły po ciążowym nieleczonym niedoczukrzeniu ponieważ mój lekarz machnął ręką na wyniki i moje objawy [emoji849][emoji849][emoji849] zobaczymy jak teraz będzie bo od porodu nie biore zadnych hormonow zreszta przez pai nawet nie mozna takze endometrioza mogla sie rozroznac, porobic zrosty i teraz to moze byc tak ze moze sie juz nawet nie udac...ale czas pokaże. Stres jest na pewno...jak u każdej pewnie.
 
Twoja beta wzrasta książkowo.
Nie wiem co chcesz mieć lepiej.
Rośnie idealnie, no jaka może być rada do tego.
Za tydzień też będzie w tysiącach.
Jesteś dopiero 17 dni po owulacji więc trudno żebyś miała bete jak dziewczyny w 6 tc
Wg normy 5 tc zaczyna się od 217, ja mam 158, może stąd poszukiwanie nie rady co już zaznaczyłam w 1 zdaniu a osób które mogły mieć podobne historie. Natomiast jeżeli zaburzam Twoje feng shui, i istnieje mityczna zasada prostowania tylko na 1 wątku to dziękuję za wyraźną sugestię...
 
reklama
Dostałam poradę żeby wziąć progesteron który wzięłam - teraz jak napisałam szukam osób które też miały niska bete, patrząc po forum wszyscy mają jednostki w tysiącach, chyba od tego jest forum żeby się wzajemnie wspierać, patrzeć jak może rozwinąć się sytuacja, co można więcej zrobić to chyba lepiej niż siedzieć z założonymi rękami?
No wlasnie u mnie w tysiącach nie była więc.
@ była 8.09.
1.10. Beta wyniosła 18,10
4.10. Beta wyniosła 135.00
8.10. Beta była 635.00

Takze tez nie mam w tysiącach. Wrzuć te wartości w kalkulator, moze wtedy sie uspokoisz?
 
Do góry