reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Apropo testów lh. Czy zdążyło wam się mieć ciągle testy z jedna linia tylko kontrolna a z dnia na dzień pojawiła się testowa? Pytam bo zawsze jednak miałam widoczna też testowa tylko jaśniejsza aż w końcu była taka sama jak kontrolna albo ciemniejsza a w tym miesiącu ciągle jest tylko ta kontrolna a testowej nie ma nawet cienia. Owulacja wypada mi 13 lub 14.10
 
reklama
Apropo testów lh. Czy zdążyło wam się mieć ciągle testy z jedna linia tylko kontrolna a z dnia na dzień pojawiła się testowa? Pytam bo zawsze jednak miałam widoczna też testowa tylko jaśniejsza aż w końcu była taka sama jak kontrolna albo ciemniejsza a w tym miesiącu ciągle jest tylko ta kontrolna a testowej nie ma nawet cienia. Owulacja wypada mi 13 lub 14.10
Nie miałam tak nigdy ale moze po prostu owulacja sie przesunie albo cykl bezowulacyjny? Zdarzaja sie i nie jest to nic niepokojącego. Ja np jak mam od zawsze regularnie wszystko tak teraz owulacje mialam az w 19 dniu cyklu gdzie zawsze jest 12- 14 dc.
 
Nie miałam tak nigdy ale moze po prostu owulacja sie przesunie albo cykl bezowulacyjny? Zdarzaja sie i nie jest to nic niepokojącego. Ja np jak mam od zawsze regularnie wszystko tak teraz owulacje mialam az w 19 dniu cyklu gdzie zawsze jest 12- 14 dc.
No nigdy mi się to nie zdarzyło. Tym bardziej że mam śluz owulacyjny. Martwię się bo czytałam że przez estrofem mogę nie mieć owulacji i chyba niestety tak będzie w tym miesiącu
 
Apropo testów lh. Czy zdążyło wam się mieć ciągle testy z jedna linia tylko kontrolna a z dnia na dzień pojawiła się testowa? Pytam bo zawsze jednak miałam widoczna też testowa tylko jaśniejsza aż w końcu była taka sama jak kontrolna albo ciemniejsza a w tym miesiącu ciągle jest tylko ta kontrolna a testowej nie ma nawet cienia. Owulacja wypada mi 13 lub 14.10
Tak, jednego dnia ledwo widoczna linia testowa a drugiego ciemniejsza od kontrolnej.
 
bardziej miałam na myśli testy [emoji85]
Aaaaa już tu pisałam pare postów wyżej. Ja uzywam z Domowego Laboratorium.

Apropo testów lh. Czy zdążyło wam się mieć ciągle testy z jedna linia tylko kontrolna a z dnia na dzień pojawiła się testowa? Pytam bo zawsze jednak miałam widoczna też testowa tylko jaśniejsza aż w końcu była taka sama jak kontrolna albo ciemniejsza a w tym miesiącu ciągle jest tylko ta kontrolna a testowej nie ma nawet cienia. Owulacja wypada mi 13 lub 14.10
Tak zdarzyło mi się. Zdarzyło mi się tez tygodniowe przesunięcie owulacji innym razem, wiec po prostu testuj.
 
Nie napisałam, że wyklucza dla mnie wydatek zbędny. Jeśli uprawiasz regularny seks po co ci świadomość, że dziś owu? Bardziej sie postarasz, czy jak ? Jeśli komus to w czymś pomaga to oki. Mój lekarz zalecił seks co 2 badz 3 dni i ciąża z tego jest smialo wiec ja swoją metode mam. A jak ktoś jeszcze testy, to proszę bardzo. Dla mnie mierzenie temperatury, testy, aplikacje zwyczajnie sa bez sensu, bo skoro moje metody działają to nie ma co wpadać w lekka schizę, bynajmniej ja bym wpadła tak codziennie skupiając się jaka temperatura itp
Nie przeczę,że nie pomaga, ale z pewnością to temat codzienny jest dla kogoś te wszystkie dodatki a ja tak nie chce.
Mi pomaga z tego względu, że wiem odckiedy testować i przy najmniejszym cieniu lecieć na betę. To bardzo ważne kiedy ktoś musi mieć wdrożone leki jak najwcześniej.
 
No właśnie o to chodzi że wiedziałam kiedy mam owulację bo zawsze mialam ból jajnika co było potwierdzone u lekarza. Nigdy przed owulacja nie bolał mnie brzuch jak na okres i nie bolały mnie piersi. Po prostu ten cykl jest inny niż wszystkie. No coz, 19.10 jestem umówiona do gine więc się okaże. Jestem pewna że ten estrofem trochę namieszał
 
reklama
To ja w tym wypadku mam monitoring i cykle regularne, dlatego nie muszę. Jeśli ktoś nie ma to ok, mozliwe ze masz rację.
Cykle mam jak w zegarku ale rozne rzeczy sie zdarzaja i moze sie przesynac np jak mi cykl temu a sprawdzam od maja i zawsze 12- 14 dc owu a tu nagle w 19 była. Przy 2 planowanych ciazach testy zdaly egzamin takze i tym razem im poswiece uwage u mnie monitoring odpada nawet gdyby chwile nie wychodzilo bo owu wiem ze jest co miesiac a przynajmniej tak mowi progesteron no a cena każdej wizyty to 120 € więc nie mało
 
Do góry