reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Witaj 😀 u mnie na stanie 10 miesięczny synek. Też właśnie u mnie trwa @ ale starać będziemy się dopiero po kolejnej. Mam nadzieję, że końcówka roku będzie owocna dla wielu z nas 😉🥰😘
Wow, to Ty podobnie jak ja, mamy niespełna 12 miesięcznego malucha. Staramy się z tą trudnością że ja jeszcze nie miesiączkowałam od porodu więc hormonalnie może być ciężko, ale zobaczymy
 
Wow, to Ty podobnie jak ja, mamy niespełna 12 miesięcznego malucha. Staramy się z tą trudnością że ja jeszcze nie miesiączkowałam od porodu więc hormonalnie może być ciężko, ale zobaczymy
U mnie pierwsza miesiączka 5 tygodni po porodzie naturalnym a pierwszą owulację miałam 3 tygodnie po porodzie już 🙄 dodam, że samą piersią karmiłam. Ja byłam już w ciąży jak synek miał 3 miesiące ale niestety biochemiczna tak jak i przed synkiem. Była ona w sumie była zaskoczeniem bo stosowaliśmy stosunek przerywany od porodu ale mój nie zdążył i przyznał mi się dopiero ze 2 msc temu 😅 a ja cały czas rozmyślałam jak do tego mogło dojść. Jedno wien po tamtej sytuacji w dni płodne tylko z zabezpieczeniem. Nieplanowane ale jednak bylo mega przykro. Po tym poronieniu stwierdzilam ze przed kolejna ciaza musze zrobic badania no i powychodzilo troche rzeczy. Ale acard, heparyna, dieta z niskim indeksem glikemicznym i miejmy nadzieje, ze bedzie dobrze 😊😇
 
Witaj 😀 u mnie na stanie 10 miesięczny synek. Też właśnie u mnie trwa @ ale starać będziemy się dopiero po kolejnej. Mam nadzieję, że końcówka roku będzie owocna dla wielu z nas 😉🥰😘
Czasem lepiej się chwilę wstrzymać i mieć choć trochę spokojniejszą głowę 😃 Trzymam kciuki za Ciebie i resztę dziewczyn, uda się 👍🥰
 
reklama
Ja mam 28 lat i o pierwsze dziecko staraliśmy się 2 cykle. O drugie będzie niestety trudniej
U mnie 3 ciąże z 1 cyklu pomimo endometriozy no ale za to 2 poronienia, mutacja pai, mthfr oraz hiperinsulinemia i hipoglikemia które doszły po ciążowym nieleczonym niedoczukrzeniu ponieważ mój lekarz machnął ręką na wyniki i moje objawy 🙄🙄🙄 zobaczymy jak teraz będzie bo od porodu nie biore zadnych hormonow zreszta przez pai nawet nie mozna takze endometrioza mogla sie rozroznac, porobic zrosty i teraz to moze byc tak ze moze sie juz nawet nie udac...ale czas pokaże. Stres jest na pewno...jak u każdej pewnie.
 
Do góry