reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Tak, ale te bardziej czule dłużej i słabiej mi się wybarwialy o dziwo [emoji1787] bo nanocząstki robiłam je rownolegle z innymi, rzekomo czulszymi, wiec stanęłam na tych, bo mi pasują najbardziej. Czasem zdarzyło mi się natrafić na trefne partie, ale kupuje kilka opakowań wiec nie płacze. No i kupuje z neta, w Rossmanie sie nie opłaca (powyżej 20 zł za 5 sztuk), w necie da się je dostać za 10-15 zł. Nie są najbardziej ekonomiczne, ale nie bankrutuje na tym, a przynajmniej mam do nich jakieś zaufanie.
Spróbuje, na razie i przed pierworodnym i teraz miałam clearblue ale są faktycznie drogie, spróbuje z tymi DL w takim razie :) dzięki
 
reklama
Cześć, dołączam się do grona starań. Jak na razie staramy się z mężem o drugie dziecko od maja z marnym skutkiem. Zamówiłam testy owu. W tym miesiącu zamierzam monitorować. Jakieś rady na początek ?
 
Cześć dziewczyny :) jeśli można to i ja do Was dołączę :) podjęliśmy w końcu z mężem decyzję o drugim dziecku (na pokładzie 2,5 latek). Obecnie goszczę @, ale za kilka dni bierzemy się do roboty 😉😃 mam nadzieję, że kolejnej @ nie będzie 🤣

Życzę Wam udanych starań 👍😘
Witaj 😀 u mnie na stanie 10 miesięczny synek. Też właśnie u mnie trwa @ ale starać będziemy się dopiero po kolejnej. Mam nadzieję, że końcówka roku będzie owocna dla wielu z nas 😉🥰😘
 
Cześć, dołączam się do grona starań. Jak na razie staramy się z mężem o drugie dziecko od maja z marnym skutkiem. Zamówiłam testy owu. W tym miesiącu zamierzam monitorować. Jakieś rady na początek ?
Sprawdz 8 dni po owulacji progesteron, umiw sie na monitoring owulacji. Buc moze wcale jej nie ma? Badania podstawowe typu tsh, ft3, ft4, cytologia, glukoza i insulina na czczo, ferrytyna. Jak tu bedzie ok to bym zrobila badanie nasienia ale na razie dajcie sobie czas do konca roku po tych badaniach 😊
 
reklama
Do góry