reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny,
Zastanawia mnie jedna rzecz. Od niedzieli mam taki ciągnący wodnisty śluz, a dzisiaj to już w ogóle mam wrażenie że wszystko jest mokre. Na dzisiejszej wizycie ginekolog stwierdził, że jest już po owulacji i że wystąpiła w ciągu 48h. Skąd w takim razie ten śluz? Starać się jeszcze? Możliwe że doktor się pomylił?
 
reklama
A
Hej dziewczyny wlasnie sobie szukalam testy ciążowe i wyskoczyło mi takie oto cos. Czy któraś z was może próbowała? Z tego co zrozumialam wklada sie to po stosunku do pochwy żeby sperma sobie tam w środku pare godzin pobyla😉 komenatrze bardzo pozytywne i dużo testów pozytywnych ale kto to wie czy to nie kupione komentarze 😅 dzisiaj juz nie wiadomo w co wierzyć
Dla mnie to ściema, takie coś nie jest kompletnie potrzebne do zajęcia w ciąże.
 
A
Hej dziewczyny wlasnie sobie szukalam testy ciążowe i wyskoczyło mi takie oto cos. Czy któraś z was może próbowała? Z tego co zrozumialam wklada sie to po stosunku do pochwy żeby sperma sobie tam w środku pare godzin pobyla😉 komenatrze bardzo pozytywne i dużo testów pozytywnych ale kto to wie czy to nie kupione komentarze 😅 dzisiaj juz nie wiadomo w co wierzyć
Link do: So funktioniert’s | FERTI · LILY

Chyba sobie zakupie 😉nie zaszkodzi na pewno
 
Cześć dziewczyny,
Zastanawia mnie jedna rzecz. Od niedzieli mam taki ciągnący wodnisty śluz, a dzisiaj to już w ogóle mam wrażenie że wszystko jest mokre. Na dzisiejszej wizycie ginekolog stwierdził, że jest już po owulacji i że wystąpiła w ciągu 48h. Skąd w takim razie ten śluz? Starać się jeszcze? Możliwe że doktor się pomylił?
Możliwe jest to zawsze ale bardziej możliwe jest po prostu że np przed okresem śluz robi psikusy. Ja np miewam całe cykle śluzu który wyglada na płodny, po owulacji także.
 
Po pierwsze nie wyobrażam sobie jak bardzo musi to psuć te wspaniale pierwsze sekundy po stosunku jak biegiem wkłada się w cipke takie coś.
Po drugie do zapłodnienia potrzebna jest prędkość wytrysku, a nie tylko przebywanie plemników w pochwie.
Po trzecie to po prostu bzdura i wyciąganie siana, jak bardzo chcesz wsadz se po seksie kubeczek menstruacyjny za kilka złotych, to samo bez wywalania kasy błoto.
W sumie masz racje z tym kubeczkiem menstruacyjnym 😅 no mi to jednak bardziej przeszkadza jak sie ze mnie pół nocy wszystko wylewa 😅 także bardziej chodzi mi tutaj o komfort
 
O, dzięki za info o tych z DL.
Przy LH wydaje mi się że mniej czuły test jest wręcz lepszy, nie będzie kreski przy granicznych wynikach.

Tak, ale te bardziej czule dłużej i słabiej mi się wybarwialy o dziwo [emoji1787] bo nanocząstki robiłam je rownolegle z innymi, rzekomo czulszymi, wiec stanęłam na tych, bo mi pasują najbardziej. Czasem zdarzyło mi się natrafić na trefne partie, ale kupuje kilka opakowań wiec nie płacze. No i kupuje z neta, w Rossmanie sie nie opłaca (powyżej 20 zł za 5 sztuk), w necie da się je dostać za 10-15 zł. Nie są najbardziej ekonomiczne, ale nie bankrutuje na tym, a przynajmniej mam do nich jakieś zaufanie.
 
Chwilę mnie nie było, jednak nie należę do cierpliwych 😋, ale muszę nadal czekać na termin u ginekologa (piątek) . Próbowałam wczoraj umówić się gdziekolwiek, aby zrobić betę. Mieszkam za granicą i nie jest to tu łatwe. Wszystkie wolne terminy za 2 tygodnie. Niektóre z was wiedzą, że zrobiłam test w 19dniu cyklu, już pozytywny (pokazywał tygodnie 1-2), powtórzylam kilka razy (paskowe blade kreski). Kolejny z tygodniami pokazał już 2-3 tydzień od poczęcia. Wczoraj mocną krecha 😍🙂. Miesiączki miałam różnie, na recepcji wzięła standardowy 28 dniowy cykl. Wg moich obliczeń poiwnam dostać okresu między środa a piątkiem tego tygodnia. Jednak mam lekkie plamienia, różowe. Czasami lekko brązowe, jak kawa z mlekiem. Od samego początku, i we wcześniejszych cyklach także. Zaobserwowalam u siebie w zeszłym tygodniu różowy (może nawet lekko podbarwiony śluz na różowo, mocno różowo ale nie koloru krwi, dużo jaśniejszy). Przy wycieraniu też się on pojawia, noszę wkładkę bo mi mokro, mam czasami wrażenie że się ze mnie leje. Było kilka dni różowego spokoju i dzisiaj znowu to samo. Załóżmy implantacja była w okresie dwóch tygodni, to znaczyć może teraz że jest to proces zagnieżdżenia? Brzuch nie boli. Co do innych objawów to Piersi po bokach bardzo bolą, w ostatnim tygodniu spać chodze o 21 a wstaje o 9 🙂, odbija mi się często, apetyt obniżony. Uczucie w pochwie jakby było ciasno albo spuchnięta. Dodam, że beta kosztuje między 50 a 70 Euro 😐. Tu nie chodzi o pieniądze, tylko o to że nawet nie mają wolnego w gabinetach aby test z krwi wykonac. Ja wiem, że mnie zaraz wszystkie postawicie na nogi, żebym się już przespała stresować, ale musiałam się wygadać ze jednak te plamienia mi nie dają spokoju 😭
Raczej może dziać się coś niepokojącego skoro takie plamienia masz. Może niski progesteron? Zagnieżdżwni2 i implantacja jest zanim beta pokaże ciążę więc to nie stąd plamienia.
 
reklama
A
Hej dziewczyny wlasnie sobie szukalam testy ciążowe i wyskoczyło mi takie oto cos. Czy któraś z was może próbowała? Z tego co zrozumialam wklada sie to po stosunku do pochwy żeby sperma sobie tam w środku pare godzin pobyla[emoji6] komenatrze bardzo pozytywne i dużo testów pozytywnych ale kto to wie czy to nie kupione komentarze [emoji28] dzisiaj juz nie wiadomo w co wierzyć

Każdy może kupić pozytywne komentarze i pobrać zdjęcia pozytywnych testów, może tez zadziałać przypadek i zrządzenie losu. Ja w to nie wierze. To, ze plemniki sobie będą pływać w pochwie wcale ich magicznie nie przeniesie do macicy. Tańsza (darmowa) alternatywa - nogi i pupa w górę [emoji2368] tez nic nie wypadnie.
 
Do góry