reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Cały czas piszesz w tonie sugerującym, że większość z nas nie umie poprawnie wykonać testu, oszukuje że test jest świeży, a testy są niezawodne bo producenci mają swoje standardy [emoji2272]

Ale proszę:

Facelle strumieniowe
Facelle paskowe
Pink płytkowy
Pepino
Nord test


To są testy, na których pojawiają się 2 kreski mimo, że ciąży nie ma.
Do usług [emoji2356]
Dziękuję. Części z nich używałam - widać miałam szczęście trafić na te dobrej jakości bo bez wyjątkowej wyobraźni nie dało się tam niczego poza 1 kreską zobaczyć.

Zmieniając temat, jakiej czułości testów owulacyjnych używacie ?
 
reklama
Mam bóle podbrzusza, dosyc mocne i trochę się stresuje. To wczesna ciąża, na to wskazuje beta. Myślicie ze jak zadzwonię do przychodni w miejscu zamieszkania to będą chcieli mi wystawić receptę?

Myśle ze nie, jeśli nie ma podstaw. Ból podbrzusza jest częsta przypadłością na początku. Rozumiem, ze się martwisz, ale sprobuj się uspokoić, wykonaj ponownie badanie i zobaczysz czy progesteron wzrasta. Na tak wczesnym etapie nie musi mieć wartości rzędu 40. Jeśli nie plamisz to raczej nikt nic nie zrobi, ale wielu lekarzy przepisuje proga tak sobie wielu dziewczynom, bez potrzeby, wiec jak się do takiego dodzwonisz to pewnie Ci da.
 
Dziękuję. Części z nich używałam - widać miałam szczęście trafić na te dobrej jakości bo bez wyjątkowej wyobraźni nie dało się tam niczego poza 1 kreską zobaczyć.

Zmieniając temat, jakiej czułości testów owulacyjnych używacie ?
Te Pepino to mój przyklad z zeszłego cyklu. Do tej pory je uwielbiałam. W zeszłym cyklu pokazały cień kreski. Odczytane w czasie, nasikane tak jak należy. Ciąży z tego nie było. I nie była to ciąża biochemiczna, po prostu pokazał się cień kreski fabrycznej.

Owulacyjne chyba wszystkie mają czułość 25. Kiedyś gdzieś wpadło mi w oko info że facelle mają 10, ale jest szansa że pomyliłam z ciążowym 😬
 
Dziękuję. Części z nich używałam - widać miałam szczęście trafić na te dobrej jakości bo bez wyjątkowej wyobraźni nie dało się tam niczego poza 1 kreską zobaczyć.

Zmieniając temat, jakiej czułości testów owulacyjnych używacie ?

Ktos kiedyś wspominał ze Nordtesty maja biała kreskę fabryczna przed użyciem, nigdy nie zwróciłam na to uwagi, ale sprawdziłam i faktycznie.

Co do owulakow, ja uzywam Domowe Laboratorium, one chuba maja 40 mIU. Ale sprawdzają mi się lepiej niż inne, niby czulsze.
 
Te Pepino to mój przyklad z zeszłego cyklu. Do tej pory je uwielbiałam. W zeszłym cyklu pokazały cień kreski. Odczytane w czasie, nasikane tak jak należy. Ciąży z tego nie było. I nie była to ciąża biochemiczna, po prostu pokazał się cień kreski fabrycznej.

Owulacyjne chyba wszystkie mają czułość 25. Kiedyś gdzieś wpadło mi w oko info że facelle mają 10, ale jest szansa że pomyliłam z ciążowym 😬
Clearblue maja np 40, dlatego pytam o inne testy
 
Mają.
Wszystkie nord testy, hello baby, czy baby boom mają 2 szare widoczne kreski jeszcze przed zrobieniem.
Wszystkie czyli moje 14 sztuk nord testów 4 hello baby i 3 baby boom
Okej, ale szara kreska fabryczna to nie jest fałszywie pozytywny. Dobrze rozumiem że w tych wadliwych dodatkowo wychodziły Wam normalne jasne kreski ?
 
Ktos kiedyś wspominał ze Nordtesty maja biała kreskę fabryczna przed użyciem, nigdy nie zwróciłam na to uwagi, ale sprawdziłam i faktycznie.

Co do owulakow, ja uzywam Domowe Laboratorium, one chuba maja 40 mIU. Ale sprawdzają mi się lepiej niż inne, niby czulsze.
O, dzięki za info o tych z DL.
Przy LH wydaje mi się że mniej czuły test jest wręcz lepszy, nie będzie kreski przy granicznych wynikach.
 
O, dzięki za info o tych z DL.
Przy LH wydaje mi się że mniej czuły test jest wręcz lepszy, nie będzie kreski przy granicznych wynikach.
U mnie Facelle zawsze wychodziły z widoczną kreską i to jest mylące. Musisz sama spróbować które Tobie najbardziej podpasują. U mnie idealnie sprawdzają się chińskie testy z Allegro a na opakowaniu jest napisane że mają czułość 10.
 
reklama
A
Hej dziewczyny wlasnie sobie szukalam testy ciążowe i wyskoczyło mi takie oto cos. Czy któraś z was może próbowała? Z tego co zrozumialam wklada sie to po stosunku do pochwy żeby sperma sobie tam w środku pare godzin pobyla😉 komenatrze bardzo pozytywne i dużo testów pozytywnych ale kto to wie czy to nie kupione komentarze 😅 dzisiaj juz nie wiadomo w co wierzyć
 

Załączniki

  • Screenshot_20211012-152411_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211012-152411_Samsung Internet.jpg
    146,9 KB · Wyświetleń: 88
Do góry