reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Nie wiem jak można bez recepty lekarza kupować leki od innej kobiety z forum? Zadzwoń do jakiegokolwiek lekarza i jeśli są wskazania to przepisze Ci progesteron.
Dokładnie.
Jeśli nie ma niedomogi lutealnej, zdiagnozowanej to ładowanie w siebie progesteronu bez wskazań i potwierdzenia że ciąża jest chociażby we właściwym miejscu jest bez sensu.
Normalnie duphaston jak cukierki.

A jeśli niedomoga jest, to cóż, progesteron powinien być już dawno zażywany.
 
Beta mniejsza niż 0,100
No można też założyć, że ciężarne tutaj nie uprawiają seksu i wszystkie dzieci są niepokalanie poczęte, przecież nie byłam przy bzykaniu[emoji85][emoji2272][emoji2356]
Można ;)

Jednak dalej nieprawidłowe korzystanie z testów jest bardziej prawdopodobne od wysypu fałszywie pozytywnych testów, no chyba że i lekarze i środowisko medyczne i producenci są w błędzie a Ty masz racje 😎
 
Miałam takich testów dziesiątki [emoji2272]
I na pewno bardziej wierzę swoim oczom i konfrontacji z beta niż komuś kto idzie w zaparte bo jie dopuszcza do siebie myśli, że kawałek oszczanego papierka może się mylić [emoji85][emoji2356]
Nie twierdze że nie może, twierdze że testy fałszywie pozytywne są rzadkie. Jeśli miałaś ich dziesiątki to może warto kupować firmy innej, lepszej firmy?

Na szczęście ile zasikanych papierków nie miałam, tyle fantomowych kresek nie było ;)
 
Można ;)

Jednak dalej nieprawidłowe korzystanie z testów jest bardziej prawdopodobne od wysypu fałszywie pozytywnych testów, no chyba że i lekarze i środowisko medyczne i producenci są w błędzie a Ty masz racje 😎
A nie możesz po prostu przyjąć do wiadomości, że jest paru producentów, którzy robią słabej jakości testy? Było tu naprawdę dużo historii z testami facelle i płytkowymi pinkami. Można mnożyć przykłady producentów różnych produktów, króre mają słabszą jakość. Po co to negujesz?
 
A nie możesz po prostu przyjąć do wiadomości, że jest paru producentów, którzy robią słabej jakości testy? Było tu naprawdę dużo historii z testami facelle i płytkowymi pinkami. Można mnożyć przykłady producentów różnych produktów, króre mają słabszą jakość. Po co to negujesz?
Dobrze, niech Wam będzie, testy fałszywie pozytywne, to, wbrew temu co mówi medycyna, częsty przypadek :)
 
Nie wiem gdzie się uczyłaś medycyny, ale zgłoś reklamację [emoji2272]
Jeny, czy możemy odpuścić ? Mamy inne zdanie, ok.
Ja uważam ze większość testów fałszywie pozytywnych to źle wykonany test, Ty że to nagminna sytuacja. I okej.

Jeśli miałaś dziesiątki fałszywych testów, to jednak, z ciekawości bardzo chciałabym się dowiedzieć jakich unikać i jakie były to firmy. Podzielisz się tym?
 
Dobrze, niech Wam będzie, testy fałszywie pozytywne, to, wbrew temu co mówi medycyna, częsty przypadek :)
🤦🏻‍♀️
Cały czas jest mowa np o testach facelle. Gdzieś któraś pisała, że polała test wodą i również pojawiła się kreska FABRYCZNA. Po prostu nie każdy test nadaje się do tak wczesnego wykrywania ciąży. Jak jest kreska jebutna to wiadomo, że ciąża. Mowa o tych cieniach kresek. Są testy, które pokazują kreski fabryczne i żadna medycyna tego nie zmieni.
 
reklama
A medyczny fakt jest taki, że ŻADEN WYKSZTAŁCONY I SZANUJĄCY SIĘ LEKARZ, nie potwierdzi ciąży na podstawie testu. ŻADEN WYKSZTAŁCONY I SZANUJĄCY SIĘ LEKARZ nie przepisze na przykład heparyny dziewczynie, która musi ją przyjmować po rozpoznaniu ciąży, tylko na podstawie testu. Wiesz dlaczego?
BO TESTY SIĘ MYLĄ.

Proszę, wrzuć na luz…

Co do drugiej części zdania - czy ja gdzieś napisałam żeby ciąże leczyć czy utrzymywać na podstawie testu? Naprawdę, polecam meliskę :)

Szkoda że nie chcesz napisać o testach - niestety raczej nie dokopałabym się w Twoich postach do tych informacji, ale cóż. Nie zmuszę :)
 
Do góry