reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Tak lekarz powiedział że widzi 2 pęcherzyki , chwilowo puste bo jest wcześnie jeszcze, ja nie jestem lekarzem więc nie mam pojęcia , powiedział też że są dość blisko siebie .
Ja dziś na tą wizytę totalnie z przypadku trafilam
Ale lekarz powiedział Ci wprost że widzi pęcherzyk ciążowy? Zmierzył go? Na pierwszym zdjęciu są dwie takie plamy - to są w takim razie dwa pęcherzyki?

Za tydzień już z pewnością będzie widać pęcherzyk.
 
reklama
Dziewczyny może któraś z Was też to miała. Bo moj gin kazał mi wziąć podwójne ovitrelle (dwa zastrzyki). Wszędzie czytam, że dawka jest pojedyncza. Czy komuś tutaj to też się przytafilo? I tak mnie to zastanawia.... No teraz czekam na @. W sobotę powinna być, ale może nie będzie.
 
A u mnie kolejny cykl rozczarowań.. Niby wiem, że mam to PCOS. I że nie będzie tak łatwo dopóki tego nie unormuje, ale czuję nadchodząca @. Zaczyna się plamienie i zalewa mnie biały śluz jak przed każdą miesiączka. Ból krzyża i syfy na twarzy. Przyjdzie w tym miesiącu dość szybko, bo jestem w 19dc, ale już się przyzwyczaiłam do tego, że jest nieregularnie. No nic.. Jeszcze chwila i mam nadzieję, że będzie włączone jakieś leczenie.
To możemy zbic piątkę…
Ja tez w 19 dc i tez już mam bóle jak na @ i biały śluz…
 
Dziewczyny, otrzymałam wynik AMH. Nie wiem, jak go interpretować. Patrzeć na zakresy, czy bardziej na medianę?
Screenshot_20211006-183238.png
 
Ja miałam 2 zastrzyki 2 lata temu , jak się okazało że miesiąc wcześniej przy stymulacji po 1 zastrzyku Itak pęcherzyki mi nie pękły.
Dziewczyny może któraś z Was też to miała. Bo moj gin kazał mi wziąć podwójne ovitrelle (dwa zastrzyki). Wszędzie czytam, że dawka jest pojedyncza. Czy komuś tutaj to też się przytafilo? I tak mnie to zastanawia.... No teraz czekam na @. W sobotę powinna być, ale może nie będzie.
 
A u mnie kolejny cykl rozczarowań.. Niby wiem, że mam to PCOS. I że nie będzie tak łatwo dopóki tego nie unormuje, ale czuję nadchodząca @. Zaczyna się plamienie i zalewa mnie biały śluz jak przed każdą miesiączka. Ból krzyża i syfy na twarzy. Przyjdzie w tym miesiącu dość szybko, bo jestem w 19dc, ale już się przyzwyczaiłam do tego, że jest nieregularnie. No nic.. Jeszcze chwila i mam nadzieję, że będzie włączone jakieś leczenie.
A myślałam moze o Mio-inozytolu? Ponoć jest dobre przy pcos
 
reklama
Do góry