reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny mam dla was kilka wiadomości o fotek.
1 fotka przyrost hcg [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
2 fotka dzisiaj totalnie z przypadku, poszłam do przychodni zapisać się na wizytę za 2 tygodnie jak dostałam wynik rosnącego hcg .... Pani pisze pisze i nagle mówi zapraszam pod gabinet, ale że co.....jak....
Lekarz ma wolna godzinę przyjmie Pania .... No to poszłam i pokazuje wam fotkę którą dostałam . Zobacz załącznik 1323845Zobacz załącznik 1323846
Super wiesci 😘
Spokojnej ciąży :)
 
reklama
A u mnie kolejny cykl rozczarowań.. Niby wiem, że mam to PCOS. I że nie będzie tak łatwo dopóki tego nie unormuje, ale czuję nadchodząca @. Zaczyna się plamienie i zalewa mnie biały śluz jak przed każdą miesiączka. Ból krzyża i syfy na twarzy. Przyjdzie w tym miesiącu dość szybko, bo jestem w 19dc, ale już się przyzwyczaiłam do tego, że jest nieregularnie. No nic.. Jeszcze chwila i mam nadzieję, że będzie włączone jakieś leczenie.
 
Było tak że babeczka w laboratorium pomyliła i zrobiła hcg zamiast bhcg i dzisiaj też robiłam hcg żeby było porównywalne, ostatnio było 97 dziś 255
No a co do pęcherzyków też byłam zdziwiona, a jajniki to nie są napewno bo na USG były jeden przy drugim , a z kolei moje jajniki inaczej wyglądają bo mają w sobie mnóstwo jajeczek z powodu pcos .
To jest lekarz więc chyba się zna
A poprzednim razem zbadałaś całkowite czy betę? I jaki był wynik?

Sorki ale nie rozumiem jakim cudem przy takich wartościach może być widać pęcherzyk i nie jestem przekonana czy to to [emoji51]
 
No, ale przy becie 200 nie ma szans nic zobaczyć nawet największy specjalista.
Moze to ciałko żółte Ci pokazał po prostu
Nie wiem nie chce się sprzeczać z nikim bo nie wiem, mówię tylko to co mi lekarz przekazał.

Wizyty mam w przyszłym tygodniu , jedna u swojego lekarza z kliniki w czwartek a druga na NFZ w piątek
 
"W prawidłowej ciąży pęcherzyk ciążowy będzie znajdował się w jamie macicy. Będzie on widoczny w badaniu USG od 4. tygodnia ciąży, przy stężeniu beta hCG 750–1500 mIU/ml."
 
reklama
Było tak że babeczka w laboratorium pomyliła i zrobiła hcg zamiast bhcg i dzisiaj też robiłam hcg żeby było porównywalne, ostatnio było 97 dziś 255
No a co do pęcherzyków też byłam zdziwiona, a jajniki to nie są napewno bo na USG były jeden przy drugim , a z kolei moje jajniki inaczej wyglądają bo mają w sobie mnóstwo jajeczek z powodu pcos .
To jest lekarz więc chyba się zna
Nie wiem nie chce się sprzeczać z nikim bo nie wiem, mówię tylko to co mi lekarz przekazał.

Wizyty mam w przyszłym tygodniu , jedna u swojego lekarza z kliniki w czwartek a druga na NFZ w piątek
Ale lekarz powiedział Ci wprost że widzi pęcherzyk ciążowy? Zmierzył go? Na pierwszym zdjęciu są dwie takie plamy - to są w takim razie dwa pęcherzyki?

Za tydzień już z pewnością będzie widać pęcherzyk.
 
Do góry