reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ale to chyba kazdej z nas sprawa co kazda robi ? Nie moj biznes czy ty, czy ktoras idzie na l4. Kazda sama odpowiada za to co robi. Ciaza to nie choroba owszem ale skoro firma nie potrafi dostawać jej stanowiska, niech robi co chce.
Ale czekaj.. Obowiązki w pracy rozdziela kierownictwo, skoro ona jest zastępcą kierownika to chyba ma wpływ na to co kto robi.. [emoji2370] Póki co nie ma nawet potwierdzonej ciąży więc o jakim l4 mówimy?
W Polsce kobiety wykorzystują l4 i mam nadzieję, że kiedyś Zus się weźmie za zwiększoną kontrolę. Za granicą l4 ciążowych nie ma i kobiety sobie radzą [emoji2370] idąc na l4 ułatwia się pracodawcy bo to Zus płaci z naszych podatków a pracodawcy to na rękę, że nie korzystamy z naszych praw.
 
Mogłaś wyłapać też biochema, czego oczywiście Ci nie życzę. Na tym etapie na IP też niewiele będą mogli zrobić, poza usg, na którym nic jeszcze nie zobaczą. Byłam w takiej samej sytuacji w pierwszej ciąży, pojechałam na IP i wróciłam z informacją, że nic jeszcze nie widzą i nic nie są w stanie zrobić.
Jakieś brazowe to jest ... Krwawienia nie ma jeszcze ale piersi mnie przestały boleć
 
Ale czekaj.. Obowiązki w pracy rozdziela kierownictwo, skoro ona jest zastępcą kierownika to chyba ma wpływ na to co kto robi.. [emoji2370] Póki co nie ma nawet potwierdzonej ciąży więc o jakim l4 mówimy?
W Polsce kobiety wykorzystują l4 i mam nadzieję, że kiedyś Zus się weźmie za zwiększoną kontrolę. Za granicą l4 ciążowych nie ma i kobiety sobie radzą [emoji2370] idąc na l4 ułatwia się pracodawcy bo to Zus płaci z naszych podatków a pracodawcy to na rękę, że nie korzystamy z naszych praw.
Od nowego roku prawdopodobnie to się zmieni.
 
Brak poczucia odpowiedzialności zbiorowej to największa zaraza dzisiejszych czasów.
Właśnie dlatego gwałci się kobiety, bije dzieci i pozwala ns głodową śmierć rodzin na granicach.
Bo co mnie nie dotyczy - nie istnieje [emoji2356]
Jak dla mnie przesadzasz, ale to moje zdanie. Ale szanuje, ze chcesz umoralniac, ale wszystkich sie nie da. Stad wole sie zajac soba niz kims innym i to coraz bardziej popularne. Moze i lepiej, niz stac nad sasiadem bym miala i negować ze juz pol roku siedzi na l4, bo mu sie nie chce pracowac.
 
Zostawię Was tu z jedną myślą.
Ze wszystkim co teraz zrobicie i na co się zgodzicie bądź nie będą musiały żyć wasze córki.
Warto to przemyśleć zanim powoła się je do życia


Ja niestety nie popieram pisu ani 500 plus, ani 300 na start. Niestety większość popiera. I co mam z tym zrobić? Glosuje na inna platformę, ale przewaga mowi sama za siebie. To to mamy podobnie odnośnie l4, czy innych sytuacji.
 
reklama
Jak dla mnie przesadzasz, ale to moje zdanie. Ale szanuje, ze chcesz umoralniac, ale wszystkich sie nie da. Stad wole sie zajac soba niz kims innym i to coraz bardziej popularne. Moze i lepiej, niz stac nad sasiadem bym miala i negować ze juz pol roku siedzi na l4, bo mu sie nie chce pracowac.
Ale to nie chodzi o negowanie czy stanie nad kimś, ale o uświadamianie, żeby ludzie znali swoje prawa i potrafili z nich korzystać, bo po to są. Bo to na prawdę tak nie działa, że prawodawca ma zły humor, więc odmówi jej praw i będzie kazać dźwigać. Prawa przestrzegać trzeba jak nie to zawsze można iść na drogę sądową. Nie róbmy z siebie tego co próbuje zrobić rząd, czyli inkubatorów zdolnych tylko do rodzenia i siedzenia w domu trzeba pokazać, że wiemy co nam się należy i co nam przysługuje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry