reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Niestety moja koleżanka tam pracuje i dostala krotki tekst, albo l4 albo praca i dźwiganie i mieli ja w dupie. Byc moze tu zastępcę kierownika inaczej potraktują.
Znajomej mama jest kierownikiem i pierwsze co mi mówiła, daj sobie spokoj, bo nikt na reke nikomu nie idzie, bo ciaza.
No dokładnie tak jest wolę iść na l4 i być spokojna niż codziennie się stresowac w pracy .... U nas wszyscy idą na l4 taka praca ...
 
reklama
Mam koleżankę, która pracuje w biedronce i sobie chwali więc wszystko zależy od kierownictwa i załogi [emoji2370] a nie znam żadnej kobiety, która pracuje w stolarni, zresztą rynek pracy jest spory i każdy wybiera zawód, który mu pasuje.

Ja znam sporo dziewczyn, ktore pracuja w stolarni i sobie chwala, mówiąc ze wola to niz biedronkę czy lidl, bo jest wyzysk. I na ich slowach sie opieram. Ja pracując wiele kat na recepcji, nie mam porownania duzego, bo mialam wygodna posadke gdzie ciaza w niczym nie szkodzila.
 
To zastępca kierownika nie ma wpływu na to co robi i na jakim stanowisku?
Moja mama całe życie przepracowała w handlu i nawet jak któraś miała gorszy dzień to się dogadywały, która co robi więc skoro w biedronce taki wyzysk ludzi i brak praw to może warto zgłosić do inspekcji pracy?
Taka praca ... Nie ma ludzi i człowiek robi obecnie za 2 ... Zostałam przerzucona po ostatnim poronieniu na najgorszy sklep w rejonie pracy 2 x tyle co na wcześniejszym ... Ehh długo by pisac
 
Bo nie walczymy o swoje prawa.
Dlatego od lat dla pracodawców nadajemy się do niańczenia dzieci, sprzątania i wykładania towaru.
Noe robimy nic żeby być traktowane w pracy na równi z mężczyznami.
A to nam się NALEŻY.
No ale łatwiej siedzieć cicho o ciągnąć l4 z podatków wszystkich [emoji2272]
Wskazaniem do l4 jest na przykład zagrożona ciąża i to też mam się należy i z jakiegoś powodu z jednych przywilei korzystamy, a inne mamy gdzieś


Być może, ja mialam ostatnio zagrożona ciaze w ktorej mialam nakaz leżenia. Teraz tez szukajac pracy patrze aby moc pracować podczas ciąży, nie widze sensu isc tam gdzie rzuca zaraz l4, bo robie tym komus klopot. Niech ktos inny wykorzysta swoją okazje pracy np biedronka czy cos zupełnie innego. Później nie będą chcieli młodych kobiet zatrudniać, bo beda myśleć ze kazda chce odrazu zajsc w ciążę, co nie jest fair.
 
Jeśli ktoś nie pracował w tej firmie to tak właśnie gada ... Ja już jedna ciążę straciłam i pracowałam do czasu aż się dowiedziałam że mam czekać na poronienie ... Teraz nie chce się stresowac ... W mojej pracy ciągle się dźwiga nie ma innej opcji ... I dodatkowo bardzo dużo stresu ... Dodatkowo jak wcześniej pracowałam to kazali mi nawet pracować do 24 po 10 godz ... Więc to jest temat rzeka .
Ale chwila nie rozumiem - każą Ci coś dźwigać to nie dźwigasz i tyle masz ku temu powodu, przecież Cię za to nie zwolnią NIE MOGĄ 🤯
 
reklama
No dokładnie tak jest wolę iść na l4 i być spokojna niż codziennie się stresowac w pracy .... U nas wszyscy idą na l4 taka praca ...
Domyślam się, moja własna teściowa mówi, że nie mam się spieszy i spróbować ogarniac cos lepszego niż biedronka. Nie po to odkładałam, żeby pchać się gdzieś i zaraz płakać.
Ja rozumiem Twoj stres bo wiem ze nie dostosują ci warunków, niestety. Choć powinni to zrobić. Inaczej każdy by tam biegał w ciąży a niw bylo by komus nosic
 
Do góry