reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Nie współzylam . No też myślę że z progiem może być coś nie tak .. mam duphaston w domu ale nie chce brać tego sama ...

Dlatego dziewczyny radzily moze ip. Zbadaja ci szyjke na usg nic nie bedzie. Ale moze krew pobiora. Zrobisz jak uważasz oczywiście. Samemu nie radze brac dupka mi tez lekarze przepisywali w ciąży a to nie dropsy potem wyszlo ze jednak nie dupek a leki inne powinnam miec. Konsultuj sie z lekarzami co i jak
 
Nie nie biorę nic sama .... Jadę właśnie do opieki świątecznej zobaczymy ... Jutro umówiłam sobie już ginekologa ... Dalej mnie muli jak na okres :( nic nie leci narazie się uspokoiło :(
 
reklama
Do góry