reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Taka praca ... Nie ma ludzi i człowiek robi obecnie za 2 ... Zostałam przerzucona po ostatnim poronieniu na najgorszy sklep w rejonie pracy 2 x tyle co na wcześniejszym ... Ehh długo by pisac

Racja. Idź na L4, nawet nie próbuj skorzystać ze swoich praw i załatwić sprawy normalnie, przecieraj szlaki swojej być może przyszłej córce. Napewno będzie miała dzięki temu w przyszłości łatwo.

Przez takie osoby jak Ty jakiś czas temu w 3 firmach odmówiono mi zatrudnienia nie ze względu na brak kwalifikacji, a ze względu na to, ze jestem w wieku rozrodczym i pewnie niedługo zajdę w ciąże i pójdę na L4, bo już tak mieli. Nikogo nie obchodziło, ze nie planowałam macierzyństwa, dla nich to za duże zagrożenie, bo każda mówiła, ze nie, a po 3 miesiącach już ich nie było.

Brawo, róbcie tak wszystkie dalej [emoji312] po co nam inne możliwości, po co je chociaż wypróbować. Najlepiej iść na łatwiznę zakładając, ze inaczej się nie da.
 
reklama
Nie wiem gdzie po prostu pytam bo wiem, że jednego dnia mówiłaś, że masz negatywny test, a drugiego że jednak pozytywny, a ja przez swoje doświadczenie i wielu dziewczyn tutaj nie ufam bladym testom
Tak miałam dzień przed nwgatyw a wczoraj 2 razy test robiłam i wyszedł pozytywny okres powinnam dostać jutro lub 6 dopiero ...
 
Ale jej pewnie chodzi, ze atmosfera będzie licha. Nie chce byc w gnojowisku i woli uciec
Mogę tylko powiedzieć tyle ja nie wiem po co kobiety tak walczą o te prawa na okrągło skoro potem i tak z nich nie potrafią skorzystać. Śmiejmy się ciągle, że facetom skoczy temperatura do 37 i już l4 na 2 tyg, a same lepsze nie jesteśmy po to kodeks pracy przewiduje takie a nie inne przepisy dla kobiet w ciąży, żeby z nich skorzystać, a nie pozytywny test ciążowy i sru na l4 🤯
 
Nie rozumiecie.
Pracodawca zwalnia pracownika z obowiązku świadczenia pracy.
Tak samo go nie ma jakby poszedł na l4.
To jest dla firmy identyczna sytuacja, różnica jest taka, że za to wynagrodzenie płaci firma, a nie ja i Ty
Rozumiem ale gdyby tak robili to by dziewczyna teraz nie spinala sie ze musi isc na l4
 
Mogę tylko powiedzieć tyle ja nie wiem po co kobiety tak walczą o te prawa na okrągło skoro potem i tak z nich nie potrafią skorzystać. Śmiejmy się ciągle, że facetowi skoczy temperatura do 37 i już l4 na 2 tyg, a same lepsze nie jesteśmy po to kodeks pracy przewiduje takie a nie inne przepisy dla kobiet w ciąży, żeby z nich skorzystać, a nie pozytywny test ciążowy i sru na l4 🤯

Tego nie zmienisz. Tak bylo, jest i będzie.
 
Miał druga kreske taka jak 1 później ściemniało jedna i druga
Mogłaś wyłapać też biochema, czego oczywiście Ci nie życzę. Na tym etapie na IP też niewiele będą mogli zrobić, poza usg, na którym nic jeszcze nie zobaczą. Byłam w takiej samej sytuacji w pierwszej ciąży, pojechałam na IP i wróciłam z informacją, że nic jeszcze nie widzą i nic nie są w stanie zrobić.
 
reklama
Do góry