reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
A w jaki sposób potwierdziłaś owulację?
Testy i obserwacja :) śluz miałam taki ciągnący galaretowaty przezroczysty pęcherzyk pękł :) niestety u mnie testy wychodzą białe :( a to już ostatnia szansa była przed usunięciem tarczycy :) miałam nadzieję no nic będziemy się starać po operacji :) jestem 3 dni przed okresem narazie jakoś objawów nie mam ;) gdzie zawsze tydzień przed cycków nie mogę dotknąć ale już nie chce nadzieji sobie robić ;) ostatnio koleżanka miała owulację potwierdzona przez lekarza dzień przed okresem to jest ewenement dopiero :O
 
Ja dzisiaj zgodnie z moimi przewidywaniami powinnam dostać okres a tu ni widu ni słychu. Czyli może jednak cykl wcale nie wrócił a to co wydawało mi się owulacją, nią nie było :(
 
A nie jest tak, ze jak przesunie się owulacja, to i okres się przesunie (faza lutealna)? Zawsze jak mi się trochę wydłużał lub skracał cyk przesuwała się cała druga faza.
Tak, dokładnie tak jak piszesz, nie ma możliwości by owulacja była dzień przed krwawieniem.
Po prostu przesuwa się jedno i drugie. Faza lutealna może być za krótka na zagnieżdżenie ale hormony potrzebne do owulacji uniemożliwiają złuszczanie endometrium w tym samym czasie czy na drugi dzień.
 
reklama
Testy i obserwacja :) śluz miałam taki ciągnący galaretowaty przezroczysty pęcherzyk pękł :) niestety u mnie testy wychodzą białe :( a to już ostatnia szansa była przed usunięciem tarczycy :) miałam nadzieję no nic będziemy się starać po operacji :) jestem 3 dni przed okresem narazie jakoś objawów nie mam ;) gdzie zawsze tydzień przed cycków nie mogę dotknąć ale już nie chce nadzieji sobie robić ;) ostatnio koleżanka miała owulację potwierdzona przez lekarza dzień przed okresem to jest ewenement dopiero :O
Ale skąd wiesz, że pęcherzyk pękł?
 
Do góry