reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
gratulacje!

Podrzucam Wam mój wykres wyników testów owu - macie jakieś pomysły, co tu się wydarzyło? Ja wiem, że nie powinnam już robić testów owu, ale naprawdę tak mi jajniki dokuczają, że szok 😱

Wiele przyczyn może być

Może być ciąża (zapłodnieniu działanie LH skutkuje zwiększoną produkcją progesteronu), może być chwilowy wyrzut z przysadki bez znanej przyczyny. To się zdarza i w udanych cyklach i nie udanych, dlatego mówi się by dalej nie badać :)
 
Zbadałabym znów w sobotę, beta rośnie skokowo i czasami takie chwilowe male przyrosty się zdarzają
Generalnie kontaktowałam się z moim ginekologiem. Powiedział, że z racji moich krótkich cykli i możliwego przesunięcia owulacji betę powinnam zrobić dopiero w przyszłym tygodniu i jest po prostu zbyt wcześnie… owulacje mogłam mieć między 11-15.09 wiec już sama nie wiem
 
Generalnie kontaktowałam się z moim ginekologiem. Powiedział, że z racji moich krótkich cykli i możliwego przesunięcia owulacji betę powinnam zrobić dopiero w przyszłym tygodniu i jest po prostu zbyt wcześnie… owulacje mogłam mieć między 11-15.09 wiec już sama nie wiem
Ale beta jest już mierzalna więc na co chce czekać? Jeśli zbadasz w przyszłym tygodniu to nic Ci to nie powie o przyroście.
 
reklama
Do góry