reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A mi cos dziewczyny od 2 dni jakos nie dobrze... 🤢 zapachy mi przeszkadzają... jednak wątpie żeby w 21 dc występowały jakieś objawy. Może po chorobie mam jakiś węch wyostrzony 🙈
 
reklama
Dziewczyny nie wiem o co kaman, ale mój aktualny cykl jest cyrkowy... Jak wiecie 20.09 byłam u ginekologa (4 dc) i pecherzyk na prawym jajniku 11-12 mm i za ok tydzień przewidywana owulacja. Robiłam testy owu, wrzucałam na aplikację premom (7 i 8 dc negatywne w okolicach 0,20). Testy robione 2 razy dziennie (kolo 14 i kolo 20), 9dc o 14:00 już pomad 0,80 i o 20:00 już wyłapało mi pik (grubo ponad 1,00), test zrobiony 10dc już negatywny znów na poziomie 0,20 no i walnęłam sobie jeszcze test 12dc (żeby ładnie mi się wykres na premom pociągnął) i tak samo negatywny. Pik pokrywa mi się z pęcherzykiem, który rósł bo wyszedł 5 dni po wizycie. Dzisiaj okropnie mnie ciągną jajniki (niby 4 dpo przyjmując, że owu była na deugi dzień po piku), to nie ból, a takie ciągnięcie, czy rozpychanie 🤔 Ze normalnie czuję jajniki jak chodzę, więc zrobiłam przed chwilą test owu i... znowu pik 😱 Nie wiem już sama o co chodzi... Druga owulacja? Mi to na rękę bo jutro rocznica ślubu, więc może coś wytworzymy 😂 Jeśli chodzi o śluz, to w tym cyklu jakby go mniej (w poprzednich dużo i gęsto, w tym wszystko kumuluje się w środku i trzeba grzebać 🙈), miałam płodny napewno od 7dc, a teraz taki bliżej nie określony tzn. mleczno przezroczysty, trochę się ciągnie, a trochę nie... Nie wiem o co chodzi... Martwić się?
 
A czy któraś z was brała antybiotyk podczas cyklu/po owulacji i miał on jakiś wpływ ? Pozytywny/negatywny?
Brałam, miałam masakryczne zapalenie pęcherza i nerek. Monural nie dawał rady, tzn dał na kilka dni a po kilku dniach było gorzej.
Z posiewu wyszło że dodatkowo bakterie są wrażliwe na teratogenne antybiotyki. Miałam w końcu dożylne jedyne które mogłam w ciąży, w warunkach szpitalnych przy becie 2,5 bo na takim etapie wyłapaliśmy przez to zakażenie ciąże.

Wszystko bez wpływu na zapłodnienie i losy ciąży
 
To teraz ja 🙈
 

Załączniki

  • e7ba179c-b78c-4494-b663-23cc4a7e57e9.jpg
    e7ba179c-b78c-4494-b663-23cc4a7e57e9.jpg
    70,5 KB · Wyświetleń: 103
A mi cos dziewczyny od 2 dni jakos nie dobrze... 🤢 zapachy mi przeszkadzają... jednak wątpie żeby w 21 dc występowały jakieś objawy. Może po chorobie mam jakiś węch wyostrzony 🙈
Choroba albo zwykła autosugestia, za objawy jest odpowiedzialna beta więc bez niej (i to wysokiej) objawów nie ma prawa być
 
reklama
Do góry