reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny. Miłej niedzieli🤩 nie odzywałam się za dużo w tym miesiącu, bo sama oprócz mierzenia temperatury nie zwracałam uwagi na ten cykl. Jak może cześć z was kojarzy, moje fazy lutealne trwały max. 9-10 dni. TSH w lipcu miałam 2,4, więc od tego czasu jestem na Euthyroxie 25. Oprócz tego biorę Pregna Start, niepokalanka i witaminę D. Odrzuciłam słodycze. Na początku września przyjęłam propozycje pracy. Taką ze snów. Wypowiedzenie złożyłam dwa tygodnie temu. Podjęliśmy decyzję,, że to ostatni cykl starań i że względu na pracę robię około pół roku przerwy. Staramy się od maja, a przez te fazę lutealną nie robiłam sobie żadnych nadziei. Cykl był więc tylko monitorowany temperaturą, ale miałam w nosie kiedy się kochamy. Nie mogłam powiedzieć, że wyłączyłam głowę, ale podeszłam do tego bardziej na luzie. Jako ostatnia iskra nadziei przed zmianą pracy. I cóż. Dziś patrząc na krótką fazę, okres spóźnia mi się 5 dzien. Od trzech mam metaliczny posmak w ustach. Brzuch w ogóle nie boli na okres. Piersi bywały bardziej tkliwe. Zrobiłam rano test. Dwie kreski ❤️❤️❤️😭

Nie było mnie tu kilka dni i takie wieści! Ogromne gratulacje! 😘❤️
 
reklama
Hej hej ❤️ @Passtelova gratulacje ❤️❤️

Czy Wy też macie jakiś wewnętrzny lęk przed zrobieniem testu w dniu spodziewanej miesiączki, że znowu będzie biel vizira? ❤️

U mnie mimo, że dopiero początek totalny to tak. Chociaż chociaż najbardziej chyba jednak boję się tego, że nie jest tak dobrze z moim zdrowiem jak myślałam (albo raczej lekarze myśleli)
 
reklama
Do góry