reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny! Wrzucam mój wykres temperatur. Apka sugeruje późniejszą owu, ale się nią nie sugeruje. Wydaje się, że dzisiaj jest 12 dpo.. Co o tym myślicie? Póki co czekam na miesiączkę, ew. Przetestuję za dwa dni. Jest mi tak smutno i źle co miesiąc przeżywać rozczarowanie.. Ale pewnie doskonale o tym wiecie. W tym cyklu robiłam badania prolaktyna, tsh i androstendion... Wszystkie w normie. Coraz bardziej zastanawiamy się, że może z mężem coś jest nie tak...
Hej, co to za aplikacja?
 
A czy któraś z was brała antybiotyk podczas cyklu/po owulacji i miał on jakiś wpływ ? Pozytywny/negatywny?
Hej, ja brałam antybiotyk w trakcie cyklu, a tydzień po tym jak miała pojawić się @ pokazały się dwie kreski na teście. Nie planowaliśmy wtedy i nawet się nie spodziewałam, że test wyjdzie pozytywny. Niestety na początku 6 tygodnia poroniłam. Nie wiem czy to antybiotyk czy kwestia stresu, który miałam w tamtym czasie... Ciężko stwierdzić🤷🏼‍♀️ Nie chce straszyć, może jest tu ktoś kto ma większą wiedzę na ten temat😉 Pewnie istotne jest też jaki to antybiotyk
 
U mnie 🙉 zawitała dzis, 2 dni przed czasem. 😲
Ale miałam na dziś zaplanowana wizytę u ginekologa na NFZ, coroczna cytologia, usg piersi Pomyslalam, ok. Okres jest, ale może cykli ogarnę. Poszłam, pomyslalam, że zagaję, że to już rok starań, że dupa blada. Że może przy okazji jakieś podstawowe badania. Fuknął, że na początku roku miałam robione usg, że było wszystko ok. Więc wg niego nie ma podstaw do żadnych, ale to żadnych badan. Ani hormonalnych, ani głupiej morfologii. Na odczepnego qypisal receptę na 2 op. Duphastonu. Jakby to była witamina C. Bo przecież po co badać poziom progesteronu, niech baba ma i łyka... 😕
 
U mnie 🙉 zawitała dzis, 2 dni przed czasem. 😲
Ale miałam na dziś zaplanowana wizytę u ginekologa na NFZ, coroczna cytologia, usg piersi Pomyslalam, ok. Okres jest, ale może cykli ogarnę. Poszłam, pomyslalam, że zagaję, że to już rok starań, że dupa blada. Że może przy okazji jakieś podstawowe badania. Fuknął, że na początku roku miałam robione usg, że było wszystko ok. Więc wg niego nie ma podstaw do żadnych, ale to żadnych badan. Ani hormonalnych, ani głupiej morfologii. Na odczepnego qypisal receptę na 2 op. Duphastonu. Jakby to była witamina C. Bo przecież po co badać poziom progesteronu, niech baba ma i łyka... 😕
zmień lekarza i to szybko.
 
reklama
U mnie [emoji86] zawitała dzis, 2 dni przed czasem. [emoji44]
Ale miałam na dziś zaplanowana wizytę u ginekologa na NFZ, coroczna cytologia, usg piersi Pomyslalam, ok. Okres jest, ale może cykli ogarnę. Poszłam, pomyslalam, że zagaję, że to już rok starań, że dupa blada. Że może przy okazji jakieś podstawowe badania. Fuknął, że na początku roku miałam robione usg, że było wszystko ok. Więc wg niego nie ma podstaw do żadnych, ale to żadnych badan. Ani hormonalnych, ani głupiej morfologii. Na odczepnego qypisal receptę na 2 op. Duphastonu. Jakby to była witamina C. Bo przecież po co badać poziom progesteronu, niech baba ma i łyka... [emoji53]
Ja bym zmieniła lekarza i to szybko
 
Do góry