reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Oooo dzięki, skorzystam. Narazie z tego co widzę, morfologia 2 %. Od dziś przyciskam ema o jeszcze zdrowszy styl życia, zabieram spawarkę 😁🤔. Ale podpowiedzcie czy można kupić jakieś sprawdzone suplementy? I kiedy badać ponownie?
najpierw spytaj lekarza czy to konieczne. Mój mąż miał bardzo dużo plemników w wyniku a morfo 1%. Nie dała mu żadnych supli bo ma bardzo duży wynik ponad normę, 145mln/ml gdzie norma wynosi 15mln
 
my wczoraj tez nic. Stary zasnął bo był bardzo zmęczony po pracy, ale akurat tu go rozumiem. Głowa do góry kochana :) a po pozytywnym teście spróbuj nawet na drugi dzień
U nas też wczoraj albo dzisiaj owu, mieliśmy wczoraj miło spędzić rocznicę ślubu ale niestety wpadli niezapowiedziani goście, teściowie i niestety nie poswietowalismy [emoji1745] ale działaliśmy we wtorek i dzisiaj jeszcze poprawimy i oby wystarczyło [emoji3526] jestem pozytywnie nastawiona w tym cyklu.
 
U nas też wczoraj albo dzisiaj owu, mieliśmy wczoraj miło spędzić rocznicę ślubu ale niestety wpadli niezapowiedziani goście, teściowie i niestety nie poswietowalismy [emoji1745] ale działaliśmy we wtorek i dzisiaj jeszcze poprawimy i oby wystarczyło [emoji3526] jestem pozytywnie nastawiona w tym cyklu.
to najważniejsze, nastawienie :) my w sumie w dzień owulki działaliśmy, wczoraj chciałam tak jeszcze bo mi się spodobało a dzień po, to czemu nie :D nie wiem czemu, tez mam dość pozytywne myśli. A przynajmniej próbuje takie mieć :)
 
najpierw spytaj lekarza czy to konieczne. Mój mąż miał bardzo dużo plemników w wyniku a morfo 1%. Nie dała mu żadnych supli bo ma bardzo duży wynik ponad normę, 145mln/ml gdzie norma wynosi 15mln
No zobaczymy co powie. Nie chcę już czekać i myśleć czy to wystarczy. Czy Ciebie to uspokoiło i ufasz że ten parametr wystarczy? Mi wyszło TSH ok 4, endokrynolog i zbijanie, ginekolog powiedział że w ciągu pół roku powinno się udać. Na własną rękę zrobiłam badanie nasienia, czas leci i boję się czekać biernie.
 
U nas też wczoraj albo dzisiaj owu, mieliśmy wczoraj miło spędzić rocznicę ślubu ale niestety wpadli niezapowiedziani goście, teściowie i niestety nie poswietowalismy [emoji1745] ale działaliśmy we wtorek i dzisiaj jeszcze poprawimy i oby wystarczyło [emoji3526] jestem pozytywnie nastawiona w tym cyklu.
właśnie teraz wyczailam, ze czasowo wyszło tak samo 😂 aż się mam ochotę zapytać który masz dzień cyklu bo to jak „owu siostra” 😂
 
to najważniejsze, nastawienie :) my w sumie w dzień owulki działaliśmy, wczoraj chciałam tak jeszcze bo mi się spodobało a dzień po, to czemu nie :D nie wiem czemu, tez mam dość pozytywne myśli. A przynajmniej próbuje takie mieć :)
Narazie ten cykl jest inny od pozostałych. Wcześniej strasznie byłam załamana przez cały cykl, ale w tym mam jakaś taka pozytywną energię, wierzę że się uda. Jak nie teraz to do końca roku napewno [emoji3526]
 
reklama
Do góry