reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej wszystkim ❤️ Tak się ciepło robi na sercu jak widzi się tutaj tyle pięknych testów i bet❤️
Ja wczoraj miałam wizytę u lekarza w 12dc po Letrozolum. Powiedział, ze lek bardzo ładnie zadziałał i mamy działać od wczoraj przez 4 dni. W 28 do mam zrobić progesteron.
Jesli się nie uda to od następnego cyklu lek „clo” ? Nie wiem dokładnie jak się nazywa. Był w szoku ze ten Letrozolum tak złe zniosłam.
Niestety nie trzymam kciuków już za ten cykl😞 mąż ma jakiegoś dola i wczoraj nie działaliśmy o dziś pewnie tez nie. O ile wczoraj go rozumiałam, bo tez nie chciałabym nic na sile tak dzisiaj jest mi już przykro. Nie byłam na niego zła o to a mimo wszystko poleciały mi łzy bo chyba już psychicznie ten temat mnie wykańcza.
Chyba to koniec już mojej walki… chciałam wykupić karnet na siłownie ale naczytałam się ze można samoistnie poroniec w terminie miesiączki przez intensywne ćwiczenia. I już mnie meczy to takie tkwienie w takim zawieszeniu a nic z tego nie wychodzi 😞
 
reklama
Do okresu zostały 3 dni bo wypada w sobotę myślicie ze jutrzejszy test z rana bedzie bez sensu? Kurde tak mnie kusi ze ciężko się powstrzymać
Ja tez nigdy nie wytrzymuje do dnia @, zwykle testuje przed…
Ale teraz chyba doszłam do tego ze to niepotrzebne przedłużanie nadziei…
W tym cyklu na pewno nie będę doradzać przed..
mi się zdarzało robić testy maks. dwa dni przed miesiączką. A to tylko dlatego, że dowiedziałam sie, że koleżanka z pracy jest w ciąży i się załamałam. Wyszedł oczywiście biały. Pozytywny wyszedł w innym cyklu jak przetrzymałam 5 dni spóźnienia. Wtedy wiedziałam sama, że musi wyjść pozytyw. I był.

Dziewczyny byłam dzisiaj na necie, ale to chyba moja ostatnia o ile nic się nie będzie działo. Od wczoraj pielęgniarka próbowała mi pobrać krew. Łącznie pokłuli mnie 9 razy, ostatecznie musiałam jechać na drugi koniec miasta i się udało. Jestem wyczerpana, nie chce sobie tego fundować drugi raz za dwa dni. Uciekam na grupę czerwcowa. Trzymam za was wszystkie kciuki! Mam nadzieję, że w tym miesiącu jeszcze do mnie dołączycie. Życzę wam tego z całego serca!
Gratulacje😘 spokojnej ciąży :)
 
Hej wszystkim ❤️ Tak się ciepło robi na sercu jak widzi się tutaj tyle pięknych testów i bet❤️
Ja wczoraj miałam wizytę u lekarza w 12dc po Letrozolum. Powiedział, ze lek bardzo ładnie zadziałał i mamy działać od wczoraj przez 4 dni. W 28 do mam zrobić progesteron.
Jesli się nie uda to od następnego cyklu lek „clo” ? Nie wiem dokładnie jak się nazywa. Był w szoku ze ten Letrozolum tak złe zniosłam.
Niestety nie trzymam kciuków już za ten cykl😞 mąż ma jakiegoś dola i wczoraj nie działaliśmy o dziś pewnie tez nie. O ile wczoraj go rozumiałam, bo tez nie chciałabym nic na sile tak dzisiaj jest mi już przykro. Nie byłam na niego zła o to a mimo wszystko poleciały mi łzy bo chyba już psychicznie ten temat mnie wykańcza.
Chyba to koniec już mojej walki… chciałam wykupić karnet na siłownie ale naczytałam się ze można samoistnie poroniec w terminie miesiączki przez intensywne ćwiczenia. I już mnie meczy to takie tkwienie w takim zawieszeniu a nic z tego nie wychodzi 😞
Wyjscie do ludzi dobrze robi na głowę.
Może zamiast siłowni spróbuj jakaś jogę dla początkujących, zdrowy kregoslup? To mało intensywne cwiczenia a zawsze poprawiaja humor i sylwetkę :)
 
Wyjscie do ludzi dobrze robi na głowę.
Może zamiast siłowni spróbuj jakaś jogę dla początkujących, zdrowy kregoslup? To mało intensywne cwiczenia a zawsze poprawiaja humor i sylwetkę :)
Z chęcią bym chciałam na zdrowy kręgosłup obawiam się ze takie spokojne ćwiczenia nie są dla mnie :D
 
Test owulacyjny wczoraj, mocna kreska, ból podbrzusza dopiero dziś i kłucie z lewej strony, piersi od wczoraj bolą mnie bardzo a sutki to są nie do dotknięcia 😂 chyba dziś się jeszcze poprzytulamy, bo coś mi się chce :D a tego nigdy za wiele. No zobaczymy ♥️
 
A mnie od kilku dni boli podbrzusze z obu stron i piersi. Mój mąż namawia żeby testować a ja się boję rozczarowania a okres powinien być jutro. I tak sobie czekam na rozwój sytuacji
 
reklama
Z jednej strony bardzo bym chciała a z drugiej nie ma nikogo na moje miejsce w pracy a firma mała więc raczej jie miałabym gdzie juuz wracac
 
Do góry